Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    chg Avatarı

Gerçek Adı
    cihangir arslan
    Son Giriş
    04.07-2011
    Saat
    14:14
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slmlar öncelikle sitenize zaman ayırıp insanlara doğru yönlendirmelerle ve her konuda destek olmanızı tebrik ediyorum sizleri tanımaktan şeref duyuyorum,
    benim cevap beklediğim konum: wonvillebravnd adında tipik hemofili rahatsızlığım var bu son raporda %40 oran aldı doğuştan gelen bir rahatsızlık ancak daha sonra sigortalı çalıştığım dönemlerde bipolar spectrum bozukluğu tanısıyla bir hastalığım gelişti ve heyet raporu almadım henüz,

şuan 1700 gün prim ödemem bulunuyor ve 2012 nisan ayında 10 yıl sgk lı çalışmışlığım dolacak malülen emekli olma şansım var mı

cevabınız için teşekkürler eder saygılarımı sunarım...

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    22

Malulen emekli olmak için 10 yıl 1800 gün prim şartı ve %60 ve üzeri rapor olması gerekli.Rahatsızlığınızdan alacağınız %40 sizi malulen emekli etmez...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    maluliyet cetveli'ne göre malul sayılmanızı gerektirecek bir rapor alabilirseniz, evet, malulen emekli olabilirsiniz.

Ya da %60 ve üzeri alıp, şu meyanda hukuki süreç başlatıp malulen emekli olmayı deneyebilirsiniz: http://www.engelliler.biz/forum/emek...emeklilik.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...