Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bymoruk Avatarı

Gerçek Adı
    Alexander
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:33
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    BEN 1980 doğumluyum 14 yaşımdan itibaren otomotor servisinde 5yıl boyunca calışırken 19 yaşında iş dışında kaza gecirdim kaza gecirdikten sonra hiç siğortam çıkmadı işyerinden ve emeklim yok ben bu işyerinde çalıştıgımı ispatlarsam bana faydası olurmu nasıl ispatlamam lazım ben 98 yılında kaza gecirdim bunda zaman aşımı varmı yardımcı olursanız sevinirim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Maalesef, iş kazasının tespiti için 10 yıllık bir süre kısıtlaması var. Bu zaman aşıldığında iş kazası sonucu dava açılamıyor...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    bymoruk Avatarı

Gerçek Adı
    Alexander
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

iş kazası degildi zaten ben sadece o tarihten ssk başlangıcı alırmıyım onu sordum zira 5 yıl çalışmışlıgım var

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

İş kazası diye uydurmuşum okurken, çok pardon.

Sigortasız çalıştırılmaya dair 14 sene sonra geçmişe dönük hak aranabilir mi, bilmiyorum. Bunun tespiti de çok mümkün değil sanki...

Arkadaşlar, İş Mahkemesinde sigortalılığın tespiti davası açılabilmesi için zaman sınırlaması var mı?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    bymoruk Avatarı

Gerçek Adı
    Alexander
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Bilen yokmu bu konuyu

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar, İş Mahkemesinde sigortalılığın tespiti davası açılabilmesi için de 10 yıllık zaman sınırlaması var mı?