Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678
Toplam 119 mesajın 106-119 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hacı mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    hacı mehmet coşkun
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bülent bey ben kendi şahsıma konuşayım şuan emekli oldum ve bunu kim ne derse desin sizlerin yardımına borçluyum..ilk günlerden bu yana vermiş olduğunuz aydınlatıcı bilgiler için size ne kadar teşekkür etsem az ..iyki varsınız mevlam bu üç günlük dünyada herşeyi gönlünüze göre versin..e devlette yazan bilgileri paylaştım: http://www.engelliler.biz/forum/emek...tml#post978626

aylık biraz az gibime geldi ama bunada şükür..bu aylık bağlama işinde sitede yaptıgım izlenimlere göre ilk başlangıç yılı ne kadar erken olursa o kadar maaş fazla oluyor gibime geldi..ben kendiminkini hikmet yılmazınkiyle karşılaştırdım ..benim prim gün sayım nerdeyse hikmet beyinkinin 2 katı ama onunda başlangıç yılı benimkinden cok önce ..o benden ve cemil beyden yüksek maaş alıyo...neyse bunada şükür tekrar emeği gecen bütün kader dostlarıma bin selam olsun..

Üye
    miremur Avatarı

Gerçek Adı
    Emrullah
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    22:22
    Yaşadığı Yer
    Adana/yüreğir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Hahahaaaaa biraz güldüm,en son yorumuna Hacı bey,öncelikle aylığının az bağlanması hakkındaki serzenişte haklısın.Bu bağ-kur baştan aşağı haksız uygulamalar yapıyor.Bizi yani Bağ-kurla SSK yı kıyasla en az aradaki maaş 250-300 tl fark var.Gülmek konusuna gelince,emekli olayım başka birşey istemiyorum dedik ve olduk şimdi maaş az diyoruz demi!hahahaaaaahahhaaaaa........

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    933
    Verilen Beğeniler
    1.223

Emekli aylığının yeniden değerlendirilmesi için sigorta müdürlüğüne basit bir dilekçe ile başvuru yapabilrisiniz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hacı mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    hacı mehmet coşkun
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey bu aylık işi neye göre hesaplanıyor bi bilginiz varmı ..birde baglı oldugum sgk kurumundaki memurlarmı hesap edip karar veriyor yoksa ankaramı karar veriyor maaş şu kadar olcak diye ..bu konudada yardımcı olursanız sevinirim..haliyle 6140 gün primle biraz daha fazla olması lazım diye düşünüyorum.herşey gönlünüzce olması dilegiyle..sevgiler selamlar..

emrullah abi malum gecim zor bide evli olup cocukda olunca haliyle sorumluluk artıyor..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    933
    Verilen Beğeniler
    1.223

Maaşı kim hesaplıyor bilmiyorum. Maaş hesabı o kadar karmaşık formüllerle hesaplanıyor ki, benim anlamam mümkün değil...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hacı mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    hacı mehmet coşkun
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bülent bey bi konuda daha yardımınıza ihtiyacım var..e devlette fazla ödeme gözüküyor yani emeklilik süresinde yatırmış oldugum primler ..bunu alabilmek icin napmam lazım bi yardımcı olurmusunuz ..herşey gönlünüzce olması dileğiyle..kısmet olursa cumaya ilk aylımı alcam ..bu konuda bilgi ve desdeklerini esirgemeyen bütün kader dostlarıma bin selam olsun..

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

hacı bey,
    Fazla ödemeyi almak için kuruma dilekçe ile müracaat edin ben bizzat böyle aldım.
    ......................BAĞKUR MÜDÜRLÜĞÜNE
    ............Numaralı bağkur hesabıma primlerimi fazla ödediğimden dolayı bahse konu olan fazla ödemenin .............bankası ...........................IBAN numaralı hesabıma yatırılması hususunda,
    Gereğini bilgilerinize rica ederim....
    Ad soyad
    imza
    Kimlik fot.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    933
    Verilen Beğeniler
    1.223

Emeklilik bilgilerinde görünüyorsa o "fazla para", maaşınızı çekerken onu da çekebilirsiniz diye düşünüyorum.

Üye
    hacı mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    hacı mehmet coşkun
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bülent bey ,İlker bey ilk günden bu yana vermiş oldunuz bilgilerden dolayı sizlere ne kadar teşekkür etsem az..ilk maaşımı aldım(toplu para olarak) ve inanın o kadar mutluyumki bunu kelimelerle anlatamam..mevlam her kuluna nasip etsin bu mutluluğu..
    fazla ödeme konusuna gelince e Devlette gözüküyor ama maaşla birlikte vermediler..bi musait zamanda gidip ilker beyin yazmış oldugu dilekceyle muracat etcem bakalım ..herşeyin gönlünüzce olması dileğiyle..iyki varsınız sevğili kader dostlarım..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    933
    Verilen Beğeniler
    1.223

Afiyet şeker olsun. Keyifli günlerde harcayın emekli mmaşınızı...

Üye
    hacı mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    hacı mehmet coşkun
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba kader dostlarım ilker bey yazmış oldugunuz dilekce örnegiyle muracat ettim fazla ödemeleri kısmet olursa bu ayın 25 de maaşla birlikte alcam..herşey gönlünüzce olması dileğiyle..

Üye
    cdisci Avatarı

Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

hacı bey emekli maaşı için itiraz dilekçesi verdin mi?benim maaşda az yeniden hesaplatalım diyorum

Üye
    hacı mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    hacı mehmet coşkun
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cemil bey maaş hesaplaması için dilekce vermedim fakat bu maaş işi bence yatırılan primden cok başlangıç tarihi ne kadar erken olursa o kadar fazla oluyor gibime geliyor..bi müddet böyle olsun bakalım..siz herhangi bir işlem yaptırır ve sonuç alırsanız paylaşın bizlerde ona göre hareket edelim..

Üye
    cdisci Avatarı

Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende yılbaşından sonra yeniden hesaplatacağım bakalım

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678