Sayfa 6 / 8 İlkİlk ... 2345678 SonSon
Toplam 119 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hacı mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    hacı mehmet coşkun
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    cem bey rahatsızlıgım bağkur başlangıcından sonra olan bi durum ..ama öncede sonrada olsa önemli olan kayıtlı oldugun sgk memurların yasayı tam olarak bilp ona göre hareket etmesi bence ..neden sormuştunuz öncemi sonramı diyeki..

Üye
    cdisci Avatarı

Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Hacı mehmet bey genelde dilekçe cevapları adrese yazılı geliyor.evrak takibi için önce 312 4150100 den 349 u ara eğer orada yoksa 312 2078869 dan sorabilirsin

Üye
    cem şimşek Avatarı

Gerçek Adı
    cem
    Son Giriş
    07.01-2017
    Saat
    22:04
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim rahatsızlığım sonradan olduğu için problem oluyorda oyüzden sordum aynı durum damıyız diye bilmek için

Üye
    DİLEKREM Avatarı

Gerçek Adı
    Huzeyfe
    Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle geçmiş olsun mehmet bey bende esnafım ve 2002 3 . ay bagkur gırıişim var işitme engelliyim ve raporumu yeni ( bu hafta ) aldım ve ses gerektıren ortamlarda calışamaz diye yazı var bu ay içinde gitmiş oldugum bagkur il merkezinde bana 10. yıl doldugunda 2012 3. ayında ( 5 ay sonra ) emeklılık için basvuru yapmamı ve benı hastaneye sevk edeceklerını soyledıler özurluluk oranı nedır bılmıyorum bnm özur oranım %52 dır daha once bu emeklıık yılı 15 sene idi şimdiki bana söylenen bu fakat ben malul emeklı değil de engelli memur olarak çalışmak istıyorum ssk da bagkurun maası ssk ya oranla daha düşük

Üye
    hacı mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    hacı mehmet coşkun
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Dilekçe Hakkı BİMER 02.08.2011 14:58:53 ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI
    Dilekçe Hakkı ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI 09.08.2011 12:20:31 SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI
    Dilekçe Hakkı SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI 09.08.2011 14:00:41 SOSYAL SİGORTALAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
    Dilekçe Hakkı SOSYAL SİGORTALAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 10.08.2011 08:33:08 SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI
    Dilekçe Hakkı SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI 10.08.2011 09:03:00 ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI
    Dilekçe Hakkı ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI 10.08.2011 16:01:19 NEVŞEHİR VALİLİĞİ
    Dilekçe Hakkı NEVŞEHİR VALİLİĞİ 11.08.2011 13:23:31 SOSYAL GÜVENLİK KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
    Dilekçe Hakkı SOSYAL GÜVENLİK KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ 12.08.2011 10:41:05 NEVŞEHİR VALİLİĞİ
    Dilekçe Hakkı NEVŞEHİR VALİLİĞİ 15.08.2011 14:55:31 KIRŞEHİR VALİLİĞİ
    Dilekçe Hakkı KIRŞEHİR VALİLİĞİ 15.08.2011 16:21:15 SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ Gereği Yapıldı 16.08.2011 00:00:00

sevgili kader dostlarım e devlette bu gün yazanlarda bunlar..yazmış oldum dilekce baya bi yer dolaşıp en sonunda baglı oldugum sosyal güvenlik il müdürlügü kırşehire gelmiş..orada gereği yapıldı diye yazmış..şimdi kırşehir bağkura gitsem ne oldunu öğrene bilirmiyim sizce..yoksa bana yazılı bişeyler göndermelerinimi bekliyeyim..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Bence gidip sorun durum nedir diye. Ya da öncesinde 150 numaralı BİMER hattını arayın ve bilgi edinmeye çalışın.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hacı mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    hacı mehmet coşkun
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey şuanda dosyamı ve almış oldugum bütün raporları red kararlarını dosyanın tamamını yüksek sağlık kuruluna göndermişler..bundan sonraki süreç nasıl olcak bilmiyorum..ama artık iyce yoruldum inanın..yüksek saglık kurulu nasıl bir karar alabilir sizce..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Dileyelim de onlar lehinize karar versin. Bekleyip göreceğiz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hacı mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    hacı mehmet coşkun
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba kader dostlarım bu güne kadar bir gelişme olmadıgı için yazmıyordum..bu gün öğlen kırşehir bağkurdan aradılar acil gelin tekrar dilekce yazmanız lazım diye ..bizde gittik ve dosya en son yüksek sağlık kuruluna gitmişdi..ordan gelen cevap siz 5510 28 maddenin 4 fıkrasından yararlanamazsınız fakat dilekce yazarak 28 maddenin 5 fıkrasından yararlana bilirsiniz diye belirtmişler..memur sonunda yazı gelince hatasını anladı ve 28 maddein 5 fıkrasından değerlendirilmek üzere dosyamdaki mevcut raporlarımın incelenip gereyinin yapılmasını diye dilekce yazdık tekrar ankaraya göndercek dosyamı..artık bundan sonra ne olur mevcut raporlarla bi karara bağlanırmı yoksa tekrarında hastaneyemi sevke uygun görür ankara sizce.

Üye
    miremur Avatarı

Gerçek Adı
    Emrullah
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    22:22
    Yaşadığı Yer
    Adana/yüreğir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Mevcut Rapor Ankara'da değerlendirilecek,kriterlere uyarsa sakatlık oranı emeklisiniz....

Üye
    şazi Avatarı

Son Giriş
    12.02-2014
    Saat
    22:35
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

allah allah savaşınızı şimdi okudum baştan sona resmen eziyet bu..müslümana gavur ezziyeti..pes yani..bu nedir ya?bedavaya mı çalışıyo bu memurlar,bişeyden haberleri yok...benim eşimde sizinle aynı durumda 1995 bagkur girişli..bende gecen hafta başvurdum..salak memura anlatamadım malulen değil,erken yaşlılık dedirtmedi.biz olmasa sevk etmeyiz hanfendi olur olur dedi.kendimi kapıda buldum..bi tanıdık bulduk adam bu sefer vergi indiriminden faydalanacaklar demiş..özelmi seçiyolar bu memurları ben anlamadım..gözüm korktu valla yazdıklarınızdan..allah yardımcımız olsun...

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Tamemen yıldırma politikası, erken emeklilik için müracat çok olduğu için bu yola başvuruyorlar.Özellikle ilk seferde indirim alamayanları şutluyorlar.

Üye
    hacı mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    hacı mehmet coşkun
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

emrullah abi nasılsın ..umarım iysidir ve herşey yolundadır..abi benim almış oldugum en son raporda herhangi bir oran yazmıyordu sadece tıp dilinde şu şu hastalıgı ve son durumu bu halde diye yazıyordu ..iyşallah tekrarında oran belli olması lazım dıye bıda sevk etmezler..çünkü iyce canım sıkılmaya başladı valla..bu işi memur bilmiyosa ankaradamı bilmiyo lanet olsun böyle kurumada calışanınada ..ama az kaldı allahın izniyle mutlu sona..sonsuz selamlar herşeyin gönlünüzce olması dileğiyle..

Üye
    şazi Avatarı

Son Giriş
    12.02-2014
    Saat
    22:35
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

doğru yoldasınız devam edin

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Varolan raporlarla emekliliğinizin çok kısa bir süre içinde gerçekleştirileceğini düşünüyorum. Bugün-yarın emeklilik ile ilgili müjdeli haberinizi bekliyoruz

Şuraları arayarak bilgi edinmeye çalışabilirsiniz: Maluliyet ve Sağlık Kurulları Daire Başkanlığı evrak takibi: 0312 415 32 03-4-5-6

Sayfa 6 / 8 İlkİlk ... 2345678 SonSon