Sayfa 2 / 8 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 119 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Verdiğiniz db oranlarına göre zaten %52 oranında işitmenden rapor alırsınız ama en net hesabı yapabilmemiz için odyo testini görmemiz gerekir..Ayrıca sizin 2. bir hastalık söz konusu ve daha yüksek alırsınız diye düşünüyorum...
    Biran önce bağ-kur a 5510/28 kanunundan faydalanarak emekli olmak için müracaatta bulunun derim zaman kaybetmek size sadece prim ödemenize sebep olur..

Üye
    hacı mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    hacı mehmet coşkun
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilker bey . en kısa zamanda odyo testini ve elimdeki mevcut raporumu (nevşehir devlet hastanesinden kişisel muracatımla almış oldugum raporu )bir yolunu bulup burda paylaşcam..ayrıca bana vermiş oldunuz bilgiler dogrultusunda bagkurdan gerekli sevkimi almak için en kısa zamanda muracat etcem..bu defa iyşallah siz degerli kader dostlarımında teçrube ve yardımlarıyla mutlu sona ulaşcam.

Üye
    hacı mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    hacı mehmet coşkun
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herşeyin gönlünüzce olması dileğiyle sevgili kader dostlarım..

bugün bağkurdan hastaneye sevk almış durumdayım bana vermiş oldukları kagıdın "sıgortalı olarak ilk defa calışmaya başladığı tarihten önce calışma gücünü kaybettini" yazan kısmı işaretleyip öyle sevkimi yaptı memur .. sizce dogru yolda mıyım..
    "söz konusu iddanın tespit edilemesi için 5510 sayılı kanunun 95 inci maddesi gereğince sağlık kurulu raporunun düzenlenmesi gerekmektedir .. maluliyet durumunun tespitinde ,muayene ve müşahede masrafları ile bu muayene ve muşahede için gerek görülen tıbbi test ve tetkik edilerek ,sağlık kurulu raporunun düzenlenerek müdürlümüze gönderilmesini arz ederiz "

diye de yazıyor .. sevkte bi yanlışlık yok deyil mi..

bi cevap yazar mısınız..

Üye
    miremur Avatarı

Gerçek Adı
    Emrullah
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    22:22
    Yaşadığı Yer
    Adana/yüreğir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Prosüdur gereği doğru sevk....Hayırlı mücadeleler...Gazan mübarek olsun....

Üye
    hacı mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    hacı mehmet coşkun
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yüce allahın izni ve siz kader dostlarımın yardımıyla bu defa mutlu sona ulaşcam..carşamba doktor çilesi başlıycak ..gelişmeleri sürekli paylaşcam...herşey gönlünüzce olması dilegiyle..

Üye
    hacı mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    hacı mehmet coşkun
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba kader dostlarım..bugün bağkurun vermiş oldugu hastane sevkiyle hastaneye muracat ettim.. saglık kurulu beni ortapedi,fizik tedevi ve kulak burun bogaza sevk etti ..ortapedi ve fizikten salı gününe randevu aldık .. kulak burun bogaz doktoru yokmuş hastanede.. (2 tane doktorun ikiside millet vekilli adaylıgı icin istifa etmiş görevinden) bize fizik ve ortapedi işlerini halledene kadar yeni doktor gelir dediler bakalım..
    hayırlısı bakalım bekliycez elden başka bişeyde gelmez zaten..herşeyin gönlünüzce olması dileğiyle ..

Üye
    hacı mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    hacı mehmet coşkun
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayırlı akşamlar kader dostlarım..almış oldugum sevkle hastanede ortapedi doktoruna muane oldum ,fizik doktorunada baya bi filim cektirip gerekli kan tahlillerinide yaptırdım ..kulak burun bogaz doktorunada muane oldum yine odyo testimle birlikte bütün filim ve tahlillerle birlikte sağlık kuruluna teslim ettim..bu perşembe allah izin verirse heyete gircem..bakalım sonuç nolcak..
    heyet sonrası yine gelişmeleri burda paylaşcam..

herşeyin gönlünüzce olması dilegiyle..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Dilerim olumlu bir sonuç çıkar. Takipteyiz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hacı mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    hacı mehmet coşkun
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba kader dostlarım..dün heyete girdim .haftaya perşembeyede sonucu alcam..bakalım nasıl bi sonuç cıkcak..
    bir hafta gecmek bilmez artık..
    ama hayırlısı bakalım..sonuç elime gecer gecmez yine burda siz degerli dostlarımla paylaşcam.

.sonsuz selamlarımı iletir herşeyin gönlünüzce olmasını temenni ederim..

Üye
    miremur Avatarı

Gerçek Adı
    Emrullah
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    22:22
    Yaşadığı Yer
    Adana/yüreğir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Sonuçlar bildiğim kadarı ile direk Bağ-kura gönderilir,sen eldenmi alacaksın?

Üye
    hacı mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    hacı mehmet coşkun
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

daha önceki raporları il dışındaki hastanelerden almıştım ..o zaman kendileri gönderiyordu postayla..ama şimdi kırşehir devlet hastanesinde heyete girdim ve yine kırşehir bağkurda kayıtım..bana haftaya perşembeye gel al raporunu elden teslim et dedi heyetteki memur daha cabuk işlemin başlamış olur dedi..bilmiyorum haftaya tekrar gitcem ..artık verirlermi kendilerimi gönderir postayla bende tam anlamış deyilim..

Üye
    hacı mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    hacı mehmet coşkun
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba kader dostlarım..dün hastaneye raporu ögrenmek için gittim raporu biz postayla göndercez dediler..
    ordan bag-kura gittim henüz bize gelmedi geldi zaman gerekli işlemleri yapar bizde ankaraya göndercez dediler .. memurun biri de kayseri bölge saglık kuruluna göndercez ora degerlendircek dedi.. valla kafam karıştı .. bende ben raporu baya bi zahmet cekip aldım benim işim aksamasında dedim ..bize ulaştı an en kısa zamanda biz gidece yere gönderriz merak etme dedıler..
    pazartesi bida gidip sorcam rapor geldimi diye.. malum hastaneyle bağkurun arası beşyüz metre var yok.. bizim rapor ne günü bağkura gelir artık orasınıda ALLAH bilir..

herşeyin gönlünüzce olması dileğiyle..yine gelişmeleri paylacam..görüşmek üzere..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Raporunuz hastane tarafından sigorta müdürlüğüne gönderilecek, orası da sgk bölge sağlık kuruluna. En geç 1 ayda süreç tamamlanır... Şuradan bilgi edinmeye çalışın 15 gün sonra:

Maluliyet ve Sağlık Kurulları Daire Başkanlığı evrak takibi: 0312 207 88 66-67
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hacı mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    hacı mehmet coşkun
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba kader dostlarım..dün rapor geldimi diye bağkura gittim ama halen gelmemiş rapor..hastaneyle bağkurun arası inanınki 500 metre ya gelir ya gelmez nasıl iş anlamadım gitti..nolurdu sanki perşembe bana veripte elden aynı gün teslim etseydim raporumu..neyse hayırlısı bakalım..

bu rapor sürecinde yine pirimlerimi aralıksız yatırayım de mi.. b ide bülent bey vermiş oldunuz telefonu ararken isim ve tc nomu belirtipmi sorcam yoksa bağkurdan giden evragın numarasınımı alıp ona göre sormam lazım. bi zahmet bu konudada yardımcı olurmusunuz..

herşeyin gölünüzce olması dilegiyle ..görüşmek üzere sağlıcakla kalın..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bağkur'dan emekli olabilmek için sigortalılığınıza son vermeniz gerek. Ama madem şimdiye kadar bu işlemi yapmadınız, o zaman rapor sigorta müdürlüğüne varana dek ödemeye devam edin isterseniz (siz bilirsiniz). Rapor olumlu olursa, sigorta müdürlüğünden sizi çağırıp, sigortalılığınıza son vermeniz istenir zaten...

Sayfa 2 / 8 İlkİlk 123456 ... SonSon