Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Avukata gerek var mı, bilemiyorum. Avukat olsa çok daha iyi olur herhalde...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

hüseyin kardeş inşallah agrın fazla yoktur ben agrıdan ne sandalye üzerinde otura biliyordum nede destek almadan yürüye biliyordum calışma hayatı cok zor geçti mecburen mallülen emeklilige baş vurdum kısmat 2incide onaylandı birsenede konturol serhı koydular 2 sene onuda kaldırdılar şu an cok rahatım calışma haya tı bizimgibi hastaları cok yıpratıyor agrılarımda cok hafif hissetmiyorumdahi darısı başınıza

Üye
    huseyin Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin göktan
    Son Giriş
    29.09-2013
    Saat
    12:18
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

1/7/1997 ylı ssk lı ve 10/10/2000 yılı kby oldum 2005 yılı malülen emekli 2010 yılı böbrek nakli oldum ve maaşım kesildi
    şimdi %40 dan % 76 özürlü raboru aldım ve 2çi dereçe vergi indirimim var ama ssk malülen emkli etmiyor
    gelen ret çevabı: %60 altındadır diyor anlayamadım

1800 gün ve 10 yıllık sigoartalı olma süresi şartı tutuyor çevap yazarsanız sevinirim

Üye
    ramazan79 Avatarı

Son Giriş
    24.02-2014
    Saat
    10:35
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

uğur merhaba tama anlayamadım ama senn emeklilik başvurunmu kabul edildi tam aydınlatırsan seviniriz ..

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

evet ankaradan evraklarım geri döndü başka hastaneye sevk verdiler ikincisinde kısmet kabul oldu malulen emekli oldum olduktan sonrada konturol şerhi koyuyorlar onuda atlatırsan birdaha konturol serhi koymuyorlar hastalıgın veya sakatlıgın düzelmiyecek derecedeyse

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Hüseyin bey, bir an bile düşünmeden dava edin: http://www.engelliler.biz/forum/emek...emeklilik.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    huseyin Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin göktan
    Son Giriş
    29.09-2013
    Saat
    12:18
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iyi günlar arkadaşlar 1900 günden bagkurlu olarak dializden girdimden dolayı malülen emekli oldum
    4b:01/07/1997 mallülen emklilik:2005
    2010 bobrek nakli oldum ve malül kaldı için emekliyim kesildi ve 900 gün ssk lı calışıyorum vergi intirimi de aldım raborum %76
    simdi tekrar malülen yasası denişme olabilirmiş.

sormak istediyim ne zamana yasa tahminen gerceklesir ve ben ssk mı yoksa bagkura mı tabiyim olur ?

simdiden teşekkürler.

hüseyin göktan.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hüseyn bey, bu konuda hiç kimse hiç bir şey bilmiyor. Yeni düzenemenin nasıl olacağı da ne zaman çıkacağı da belli değil.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12