Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mavii_61 Avatarı

Son Giriş
    11.04-2011
    Saat
    17:18
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba

01,06,1980 doğumluyum
    ben küçük yaşta çocuk felci geçirdiğim için bugun ku raporla %40 raporum var
    2004 de işe başladım 2010a kadar sigortalı çalıştım
    2010 dan sora bagkura gectım

ben ne zaman ve nasıl emekli oabilirim

yardım ederseniz sevinirim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    934
    Verilen Beğeniler
    1.225

Eğer ssklı çalışan (4a) statüsünde emekli olacaksanız, deftrerdarlıktan sakatlık indirimi elde etmek şartı ile, (gün/ay/2004 +) 20 yıl sigortalılık süresi ve en az 4400 gün primle emekli olabileceksiniz.

Eğer Bağkur'dan /4b) emekli olacaksanız, emeklilik zamanı geldiğinde kurum sevki ile %40 ve üzeri rapor almak şartı ile, (gün/ay/2004 +) 18 yıl sigortalılık süresi ve 4680 gün primle emekli olabileceksiniz.

Not: Son 2520 primin fazlası hangi statüde ise o statüde emekli olabilirsiniz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    mavii_61 Avatarı

Son Giriş
    11.04-2011
    Saat
    17:18
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tesekkuler