Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    %30 verilmişse rapor, bu, %30 işgücü kaybınız olduğu anlamına gelir.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hazevera Avatarı

Son Giriş
    09.06-2011
    Saat
    00:34
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın oturan boğa işmahkemesine baş vuru dilekçe örneği gösterebilirmisin

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Böyle sabit bir dilekçe olmaz. Dava açacak bir avukata ihtiyacınız var diye düşünüyorum.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hazevera Avatarı

Son Giriş
    09.06-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın oturan boğa neden avukata ihtiyacım var bu konuda beni aydınlatırmısınız

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Dilekçe yazmak ve dava açmak için...

Üye
    hazevera Avatarı

Son Giriş
    09.06-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın oturan boğa ilginize teşekkür ederim bu konular hakkında sizin forumlarda oldukça bilgim var dilekçe ve davayı kendim açamazmıyım benim eksik kaldığım yeri öğrenebilirmiyim

not gittiğim avukat 1 250 tl artı eğer kazanırsam toplu paranın yarısını istedi bunedenle avukat tutmak istemiyorum yapabilirsem kendim dilekçe ve dava açmak istiyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Davayı kendiniz de açabilirsiniz belki, inanın bilemiyorum. Ama ondan önce şu konudan emin olu: sakatlık oranı cetveli'ne göre %60 ve üzeri rapor alabilecek misiniz? Bu konudan emin olmadan uğraşlarınız boşa gider...

Eğer bundan eminseniz, baroya gidip, durumunuzun avukat tutmaya elvermediğini ve avukatlık hizmeti için yardım talep etttiğinizi söyleyin. Sadece dilekçe yazsalar bile işinizi görür...

Üye
    birol inanır Avatarı

Gerçek Adı
    birol inanır
    Son Giriş
    17.10-2017
    Saat
    21:08
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    öncelikle her engelli dostlarıma engellerinin sağlıklı insanların yaşadığı kolaylıklı yaşayacağı ülke statüsüne erişmesini temennnisiyle başlıyorum her okuduğum arkadaşımın sorununda sanki kendi sorunumla birebir yaşadığımı hissettim bizim ülkemizde kraldan çok kralcılık var sağlık kuruldaki yetkililer özürlü insanın hastaneler tarafından verilmiş özür derecesini hiçe sayarak kendisi özür derecelerini neye göre hesaplıyorlarsa hastanenin verdiği 100/64 özür derecesini hiçe sayıp emekliliği onaylamaması müracatının bir türlü sonuçlanmaması bizim ülkemize mahsus bir durum.diğer avrupa ülkelerinin özürlü insana verildiği hakların en kötüsünü en çok ülkemizde yaşıyoruz herhalde özür derecelerinin sınıflandırılması bile bize mahsus şekillerde sol ayağından özürlü olanın yararlandığı haklar bile farklı malulen emekliliği sağlık kurulundaki yetkililer emeklilik hakkını insanın burnundan getirip bezdirip vazgeçmelerini istiyorlar 2 devlet hastanesi 2 üniversite raporlarını kale almayıp sürekli reddetiyorlar mahkeme sonuçlarına sgk itiraz edip adli tıp gönderdiği sonuça itiraz edip tekrarını istiyorlar benim tüm engellilerden tek isteğim ne olursa olsun hiçbir şekilde bıkmayın usanmayın her şekilde ısrarla üzerine gidin benim malulen emeklilik mahkemem 2006 dan beri devam ediyorsonuçlarını paylaşıcağım

birde bülent beye çok teşekkür ediyorum hangi engelli sorunun çözülmesiyle ilgili bir mücadele görsem veya tüm engelli dostuna yardımı konusunda çok kısa ve öz çok güzel yardımcı olmakta Allah ondan razı olsun çok teşekkür ediyorum ondan çok yararlanıyor ve bilgi sahibi oluyoruz lütfen aynı şekilde liderliğine devam etsin çünkü engelli sorunlarında gerçek çözüm mücadele lideri hep varol sen bülent bey

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12