Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    byfendi Avatarı

Gerçek Adı
    YILMAZ
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Slm arkadaşlar

ben yaklaşık 45 aydır hastalığımdan dolayı raporluyum yani istirahatlıyım. geçici iş görememezlik ödeneği alıyorum. çok merak ediyorum bu istirahatlı durumumun belirli bir süresi var mı? yani en fazla ne kadar istirahat raporu alabiliyoruz
    sonra başım ağrımaz umarım. gerçi emeklilik işlemlerini başlatabilmek için vergi indirimi bekliyorum evraklar ankarada 2 aya kadar net bir sonuç alırım umarım sonrada emekli olacağım işverenimle ilgili bir sorun yok. çalışan görünüyorum hala işverenim çıkarmadı işten oda bekliyor tekrar işime geri dönerim diye .. ama çok zor görünüyor tekrar işe geri dönebilmem.!!

3 ayda bir ümraniye devlet hastanesine gidiyorum ve doktorlar istirahatımı yeniliyorlar ve 3 ayda bir almış olduğum bu heyet raporunda şu ibare var .../..../2011 ..../..../.2011 arasında istirahatı uygundur tedavisine böyle dvm edilmesi durumunda maluliyet derecesinin önemli anlamda azalacağına ve istirahat tarihini bitiminde tekrar kontrolüne diye bir ibare var

uzun lafın kısası rapor süresinin bu kadar uzun olması yani 45 ay bana bir sıkıntı yaratıtmı ileride teşekkürler...!!!

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...