Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    11:31
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba aklıma benimde bişi takıldı..

ben doğuştan engelliyim. şimdi ben memuriyete sakat kadrosundan 2002 yılında başladım o yıllarda sakatlık inidirimi çok cüzi diye başvurmadım (zatan işe başlamadan 2 kere rapor için göndermişlerdi git gel zor işti usandım anlıyacağınız).
    2010 yılının agus. ayında sakatlık indirimi için basvurdum... gene git gel v.s. işler sonucu 2011 yılı ocak ayından itibaren 2. derece sakatlık inidrimi kazandım...

şimdi sorum şu ben Allah nasip ederse o günleri, kaç yıl daha hizmet verip emekli olablirim. bana göre 6 yılım var gibi algılıyorum..
    bu arada dediğim gibi ise 6 yıl sonunda emeklilik için başvururken yeni tarihli rapor istenirmi yoksa " sakatlık indirimim" olduğu için yeni rapora gerek olmaz mı!

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.256

2002'de memur olurken sakat statüsünde memur olmuşsanız, ya da memuriyetten önce %40 ve üzeri sakatlığınızın olduğunu raporla belgeleyebiliyorsanız, emeklilikte yeniden rapor istenmeyecek. 5400 gün hizmet süresini tamamladığınızda emekliliği hak etmiş olacaksınız.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    11:31
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

evet kurumun açmış olduğu sakat sınavından girmiştim bülent agabey...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.256

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    O zaman arkana yaslan ve emeklilik zamanının gelmesini bekle...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...