Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    pumpkin Avatarı

Son Giriş
    25.10-2011
    Saat
    19:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar
    %40 raporla ssk dan emekli oldum, limited bir şirkete ortak olma durumundayım, eğer ortak olursam emekli maaşım kesilirmi yada sadece kısmi bir kesintimi olur ve ileride ortaklık fesh edilirse yapılan kesinti durudurulurmu ve belli bir oranda olursa kesinti miktarı ne olur, konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum,hoşçakalın

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    947
    Verilen Beğeniler
    1.237

4a statüsünde Yaşlılık aylığından yararlanıp daha sonra 4b statüsünde çalışmaya başlayanlar için "Yaşlılık aylığı ödenmeye devam edilir. Yaşlılık aylığından sosyal güvenlik destek primi kesilir. Prim oranı 2008 yılı için % 12, 2009 için % 13, 2010 yılı için % 14 ve 2011 ve sonraki yıllar için % 15’tir. "

Çalışma sona erdiğinde çalışırken elde edeceğiniz gelirden kesilen sosyal güvenlik destek primi de son bulur doğal olarak. Ve, emekli maaşınızı almayı sürdürürsünüz...

Üye
    pumpkin Avatarı

Son Giriş
    25.10-2011
    Saat
    19:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sağol kardeşim teşekkürler ilgin ve bilgilerin için