Sayfa 7 / 8 İlkİlk ... 345678 SonSon
Toplam 120 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    959
    Verilen Beğeniler
    1.251

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bir yazı gelecek, onunla ilk maaşı alacaksınız ptt'den.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bütün yardım eden arkadaşlardan ve siste yönticimiz oturan boğaya sonsuz teşekkür ederim

Üye
    durhasan Avatarı

Son Giriş
    15.03-2017
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

siz mahkeme kaybedip tekrar başvurudugunuz da mı onaylandı yoksa abiniz kaybetti siz mi malulen oldunuz anlayamadım

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim yazdıklarırımı baştan okuduysan anlarsın kardeşimle hep intenete bakıyoruz biz ayrı sayfa açmadığımz için karıştı kardeşim internetle ilgili herşeyi biliyor malül emeklik konusu benimle ilgili yani ablasıyım soruna gelice ben malül emeklik için mahkemeye baş vurmadan önce ssk ya baş vurmuştum hiç raporum yoktu sadece tahlil sonuçlarıyla sonuçda burdan ret aldım vücünun 2/3nü kaybetmediğnden dolayı daha sonra o ret kararına karşı dava açtım 2 milyaraa yakın masraf 4 yıl beklemem boşa geçti mahkeden de ret geldi benim rahat sızlığımda yürüme çok önem veriyolar doktorlar sizin olayınız farklı mahkemeyi kazanırsınızzssk malül emekli yapmamak için elinde gelen bahaneyi uyduruyorlar umuduzu ve cabanızı bırakmayın ben bu sitede ne çile çeken arkadşların yazılarını okudum ben siteyi tesadüf bakarken gördüm eğerki görmeydim halen malül emeklik uğraşcaktım yada erke emekliğe baş vurcaktım oda beni için çok zordu ssk ya para ödemem gerekiyordu

Üye
    hayrettin-nami1 Avatarı

Gerçek Adı
    hayrettin
    Son Giriş
    13.02-2017
    Saat
    19:07
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

kerimc büyük geçmiş olsun.bende malülen emeklilik için sgk.nu mahkemeye verdim.mahkeme beni 3 hastaneden de malülen emeklilik için yüzde oranı istedi.yani yüzde kaç malül diye.benim 8 tane raporum var 8 ide %80 ağır hasta ,o halde iken beni adli tıpa sevk etti hakim.ve adli tıpda bu ayın 8 inde muayene oldum,18 .inde ise mahkemem var.bakalım Allah ne gösterecek hayırlısı olur inşallah cümlemize .onun için hakim sana hastaneden yüzde değer konmasını isteyen dilekçe vermedimi.senin sakatlık oranın bilinse birşeyler söylenir.sonra sen adli tıpa muayene oldunmu bekliyorum diyorsunda.bunları açık açık yaz.sonra adli tıpa gitti ise daha sana kimse yardım edemez.çünkü son çare orası,ne karar verirse o geçerlidir.inşallah hayırlısı olur.çünkü ben de muzdaribim bende aynı şekilde bekliyorum.selamlar.

Üye
    durhasan Avatarı

Son Giriş
    15.03-2017
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayrettin abi bende red aldım itiraz ettim red edildi gerekçe her ne kadar malul sayılmış isemde ilik işe girdigimde de bu gün maluliyetini gerektiren arıza ile girmemden diyor ama ilik işe girdigimde %50 idim şimdi sandalye kullanbıyorum bende dava açtım yeni daha bişey yok

yani abla anlayamadıgım şu sgk mahkemeyi kazanıyor sonra emekli ediyor bunu anlayamadım çözemedim

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayrettinbey sizin raporunuz var oyönden siz şanzlısınız siz davayı kazanırsınız raporun adli tıpda önemli benim hiç özürlü raporurum yokdu bana adli tıp %53 vermişti ben barodan avukat istemiştim benim işimle avukat ilgileniyordu sonuçta mahkemeyi kaybettim birde 1yıl sona icra geldi toplam hepsi 2200 tl param uctu 4 senemde boşa geçti ama bukonularda çok bilgisizdim hatda bütün bu olaylardan sonra başa yerde uzman dokdora sordum raporun olsaydı malül emekli olurdun dedi siz mahkeyi kazanırsınız bendaha sonra ünüverste hastanesinden özürlü raporu çıkarttım bunuda başka dokdor tavsiye etmişti ünüversde hastaesine gitmemi söylemişti orasıda bana %60 vermişti ama sürekli deyildi sonra ben itiraz ettim başka hastane ye sevk ettiler orasıda %60 verdi ama sürekli yazıldı dahasonra ben malül emeklğe baş vurdum sonunda kazandım allah kimseyi ssk eline düşürmesin

Üye
    hayrettin-nami1 Avatarı

Gerçek Adı
    hayrettin
    Son Giriş
    13.02-2017
    Saat
    19:07
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

kerimc benim hem üniversiteden 4, hem devlet hastanesinden 4,hepsi 8 tane.içinde %80 ağır özürlü mahkeme kanalı ile alınmış raporlar ve normal malülen emeklilik için alınmış %80 ağır özürlü raporlar olduğu halde iken ,beni malülen emekli etmediler, adli tıpa gönderdiler.bu ayın 18 ide ise mahkemem var . bakalım ne olacak.sen şanslı imişsin.özürlü raporu ile nasıl malülen emekli ettiler bilemiyorum.çünkü sgk.u özürlü raporu ile malülen emekli etmiyorda.ben den biliyorum.sonra benim raporlar hep sürekli idi.her ne ise emekli olmuş sunya hayırlı günlerde kullanmak nasip olsun.selamlar.

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tahminizce maşım nekadar olur

bana 2 yıl sonraya konturol muayane verdiler

bu gün benim ankarada para alma evrağım geldi hemen çekebilirmiyim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    959
    Verilen Beğeniler
    1.251

Hemen çekebilirsiniz.

Ne kadar maaş bağlandı? Bilgileri şuraya girmeyi ihmal etmeyin lütfen: http://www.engelliler.biz/forum/emek...iyorsunuz.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sicil No: *****
    Ödeme Dönemi: 201210
    Ödeme Günü: 20 Net
    Aylık Tutarı: 7358.09 TL
    Aylık Tutarı: 887.72 TL
    Ek Ödeme Tutarı: 304.09 TL
    Sosyal Yardım Zammı: 0.0 TL
    Birikmiş Ödeme Tutarı: 6714.57 TL
    Kesinti Tutarı: 548.29 TL

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bana yardımcı olurmusunuz 4ay oldu maşım kesileli maüliyetimin sounucu öğrenemiyorum bana telefon numarasında yardımcı olurmsunuz hiç bir rnumaradan doğru cevap vermiyor

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    959
    Verilen Beğeniler
    1.251

Maaş neden kesildi?

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

konturol muayenesi vardı eylülün 1 rinde ve ben 3 ay önce hastaneye sevk almak için baş vurdum halen malülüiyetim sonuçlanmadı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    959
    Verilen Beğeniler
    1.251

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    şu sitede bir bilgi yok mu: E-SGM

Sayfa 7 / 8 İlkİlk ... 345678 SonSon