Sayfa 2 / 8 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 120 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    RenaL Avatarı

Son Giriş
    21.01-2012
    Saat
    16:08
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    haklısınız hepimiz hastalıkla ilgili zor sınavlardan geçtik.. ilk etapta alışamadık hazmedemedik beynimiz bedenimiz reddetti ama sonra illaki inancımızla sabrımızla mücadele etmeyi öğrenerek bi şekilde kabullendik. ilk önce terapi görmenizi tavsiye ederim bu konuda yani hastalığı kabullenmek ve üstesinden gelmek adına.. sonra tüm enerjinizi emekli olmak için verip araştırıp takip etmek ve paylaşımcı olmaktan başka da yapabileceğimiz birşey yok.. telaşınızı hislerinizi endişelerinizi burada herkes yaşamış durumda.. hastalıkla ilgili paylaşımlarda bulunup ortak kaderi paylaştığınız arkadaşlarla konuşunca dertleşince fikir alış verişinde bulununca inanın biraz daha rahat hissedeceksiniz kendinizi..

unutmayın ki; her fırtınanın ardından güneş doğar, kısa zamanda o güneşi görmeniz dileğiyle.. geçmiş olsun..

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    11:02
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

renal kadeşim böyle morele çk ihtiyacım vardı allah senden razı olsun bazen dışarı cıkp gezmek isti yoru m buda bana iyi geliyor ama rahatsızlığımdan dolayı gezemiyorum rabbim allah hepimizin sonunu güzel eylesin amin

reana kardeş yine içimdeki sıkıntıyı sizlerle paylaşmak istedim yine mahkememi 8 ay sonraya attılar yani eylülle bu kada sabrediyorum ya sonucu olumsuz çıkarsa ozamaman kahrolurum sende çok çekmişsin amasonu hayırlı oldu darısı bizi gibilere

Üye
    cdisci Avatarı

Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ahmet arkadaşım neden bu kadar uzun attılar.allah yardımcın olsun inşallah sonu hayırlı olur

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

allah senden razı olsun ilgilendiğin için cemil kadeşim bende ikidebir bakıyorum cevap yazan varmı diye bir yönden pişman oldum mahkeme verdi ğim için 3600den malülü emekli olurdum böyle daha çok yıprandımadli tıpdan bir sonuç bu kadar geç gelirmi avukatıma gttim beklemekden başka çare yok diyor

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Bunca zaman sonraya nasıl atılır bir dava! Akıl almaz bir adaletsizlik. Zulüm! Bence cumhurbaşkanlığı makamına yazın bu durumu. "Anamdan emdiğim sütü burnumdan getiriyorlar" deyin!
    Konuya dair temel bilgileri içeren bir email ve mektup gönderin: T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI : İletişim Bilgileri
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülen bey ilgilendiğiniz için size çok teşekkr ederim inanın biraz önce eve geldim önemli işim vardı bugün kendim çıkım dedim az kalsın araba vuruyordu 10 santimlik kadırımddan cıkamadım solbacağığmı attım sağ bacağımı atamadım hemen birinden yardım istedim hal böyleken bile sürünüyorum

biz evde 3 kardeşiz 3 mzde engelliyiz en küçk kardeşim şijofreni hastası ben onun vasisiyim bu malül emekliğ ime mani olur mu
    ailemin sorumluluğu üstümde başınızı ağrıttığım için özürdilerim
    bir de merak ettiğim bir şey var marmar ünüversite hastanedeki doktorum tehşişimi koyan doktorum tayini çıkmış adli tıpda sorun çıkar mı
    bir de benim avukatım baro avukatı inşallah benim de emeklerim boşa gimez diyor avukatım ön büyük ihtimal kazanırsın dedi daha sonra kısmete kalmış dedi
    bir de adli tıp duyduğuma göre tam teşekkülü rapora önem veriyormuş

cevap verirseniz çok teşkkür edrim birde cumhur başkanlığına yazsam çabuk gelimi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Vasiliğin malulen emekliliğinize bi etkisi olmaz.

Elinizde buunan raporlar adli tıp'takiler için bi emsal olur tabii. İnşallah sonu sizin için güzel olacak. Sabır...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok teşkkür ederim bülent bey verdiğiniz cevap için bir soru srmak istiyorum sadece iki hastanedn aldığınm aynı tesişle baş vurdum yani freidrech ataksisi hastalığı sadece hastalığımın adı yazılı kağıtla artık dolanmaya gücüm kalmamıştı başka bir sitede doktoara sordum maülülyet rapor alma chakkınız ama burası türkiye diyor buyazdıklarıma cevep verirseniz çk sevincem

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Ben de rapor alabileceğinizi düşünüyorum. Bekleyip görmekten başka yol yok maalesef.

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülen bey sizinle sıkıntımı paylaşmak isdedim mahkemeyi kaybettim olumsuz cevap aldım adli tıp bana yüzde elli üç verdi sizce temyize gitsemmi bana bir yol gösterin

Üye
    Master Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    IZMIR
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    31

Allah Allah bu devlet görevlileri engellilere zorluk çıkartmaya bayılıyorlar herhalde!
    Bu kadar ay bekle ve hüzünlü bir sonuç al. Olacak iş değil.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Adli tıp kurumunun raporuna itiraz etmek mümkünse, bence o itirazı yapın ya da başka bir yerdeki adli tıp kurumuna başvurup rapor talep edin. Bunları kendi başınıza yapabiliyor musunuz, bilmiyorum. Belki de mahkeme kararına itiraz edip, onların sevki ile başka bir adli tıp kurumuna sevk almalısınız.

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey temyiz yolu açılcağını söyledi avukat yani itiraz edeceğini bende sinirlendim mahkemekapansın dedim oda bana ısrarlı şekilde devam etmemi söyledi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Kerim bey, duygularınızı anlıyorum ve hak vermemek de elde değil. Ama ne olursa olsun itiraz yoluna gidin bence. Bu kadar gelmişken, bunu da denemeden mücadelenize son vermeyin.

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bugünüm çok üzütülü geçirdim elden birşey gemiyor yardımlarınız için çok teşekkür ederim avukatım birşey yapmak istiyor ama seninde aklına gelen birşey varsa söyle diyor tabiki kazanmak isterdim ama avukata nasıl yardımım olabilir ben malül emekliğe baş vurduğum için ve ilk raporumdu bana derece vermemişlerdi sadece teşhisle mahkeme actım sizin tavsiyenizi yapcam avukata raporu size gelip alacağım dedim yene ısrar etti bende kabul ettim benden 130 tl istedi yarın götürcem inşallah bu hafta içi itira etmesi lazımmış sizin buyazdıklarıma ekliyeceğiniz birşey varmı

bülentbey temyiz olayı onanırsa toplu para hakkım olurmu

Sayfa 2 / 8 İlkİlk 123456 ... SonSon