Sayfa 6 / 11 İlkİlk ... 2345678910 ... SonSon
Toplam 163 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    thedenizfeneri Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Ergün
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ/DARICA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar malulen emeklilik başvurumda sgk il müdürlüğü tarafından bana evraklarımı takip edebilmem için bir kayıt fişi verilmişti.onda bulunan tarih ve numara ile olayı takip edebiliyordum.ama artık uzun zamandır bu evrak takip olayını yapamıyorum.ssk'nın sayfa yenilemesi yüzünden sanırsam.ssk'nın sayfasında bu takip olayı linkini göremiyorum.bana bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum.saygılarımla

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.248
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    thedenizfeneri Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Ergün
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ/DARICA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

malülen emeklilik başvurum bütün itirazlarıma ragmen rededilince yasal hakkımı kullanarak 1 ay önce avukata vekalet vererek adliyede dava dosyası açtırdım.1aydır canım devletimin kurumu mahkeme gününü belirleyemedi.dava açıldı duruşma gününün kararlaştırılması bekleniyor bu seferde...yazık çok yazık...

Üye
    thedenizfeneri Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Ergün
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ/DARICA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet arkadaşlar ilk dava günüm hayırlısıyla belirlendi...30.06.2009...bundada beklemeye devam..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.248

Hadi hayırlısı... Tüm detayları aktarırsan çok güzel olur...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    thedenizfeneri Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Ergün
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ/DARICA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

red edilen malulen emklilik başvurum için açtığım davanın birinci duruşması bugün yapıldı.vekalet verdiğim avukat arkadaşımdan öğrendiklerimi ve sonucu paylaşmak istiyorum.arkadaşımın dediği hiçbir olumsuz durum olmamış,şimdi delil listesi hazırlayacakmış.ve dava ekim ayına ertelenmiş.bu kadar.saygılar

Üye
    hakanarslan Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    29.08-2014
    Saat
    14:31
    Yaşadığı Yer
    Denizli/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ınanırmısınız arkadaşlar sanmayın bu ısler dunyanın dıger yerınde başka turlu oluyor. Amcamın oglu suan 62 yasında almanyada calısıyor ucak motoru fabrıkasında usta. 8 ay once beyın kanaması sonucu beyın felcı gecırdı 2 ay hastanede yattı ve malulen emeklılıgını ıstedı orda 65 yasında emeklı olunuyor sımdı hukumette 67 ye cıkaracakmıs. Neyse konumuza donelım, Malulen emeklılıgını ısteyınce hastaneye sevk ettıler. Hastanede şansına turk doktor denk geldi diye sevinmiş (boşuna sevinmiş) şuan amca oglunda hareket kaybı var unutkanlık var bazen konusurken bıle ne dedıgını unutuyor resmen hasta türk doktor ona calısabılır raporu vermıs. 6 aydır amcamın oglu almanyada malulen emeklı olmaya ugrasıyor ordada doktor doktor gezıyorlar. Kimse avrupa bu işi cozdu diye sanmasın engelliler heryerde sıkıntı yasıyor.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.248

Şu adli tatil bitince daha hızlı ilerler dava... Sonu güzel olsun da...

Üye
    thedenizfeneri Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Ergün
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ/DARICA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet arkadaşlar dava durumum hakkında kaldığımız yerden bilgi vermeye devam ediyorum....
    KOCAELİ 4.iş mahkemesinde 17.04.2009 tarihinde açılan dosyamın ilk duruşması 30.06.2009 tarihinde gerçekleşmiş ve 2. duruşma için 08.10.2009 tarihine gün verilmişti...
    perşembe günü gerçekleşen 2. davadan da sonuç çıkmamış. ve 15.12.2009 tarihine 3.duruşma için gün verilmiş...

şimdilik öğrendiklerim bunlar. ama avukat arkadaşımdan 2. duruşma için detaylı bir mail istedim. paylaştığı an sizlere onu da aktaracağım...beklemeye devam....

saygılarımla

Üye
    thedenizfeneri Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Ergün
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ/DARICA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar avukat arkadaşıma mutlaka soracağım.ama sizin de fikrinizi almak istiyorum...bugün cep telefonuma gelen mesajlarla davam hakkında yine bilgilendirildim.mesajda yazılanları aktarıyorum.ve fikrinizi bekliyorum:

cep telefonuma gelen ilk mesaj: kocaeli 4. iş mahkemesinin 2009/632 nolu dosyasında ssk birimine 15.10.2009 tarihinde müzakere yazılmıştır.

cep telefonuma gelen 2.mesaj: kocaeli 4.iş mahkemesinin 2009/632 nolu dosyasında darıca farabi devlet hastanesine birimine 15.10.2009 tarihinde müzakere yazılmıştır

en son raporu bu hastaneden almış ve avukata vermiştim.... bu aldığım rapor %80 ağır özürlü

Üye
    mp2009 Avatarı

Son Giriş
    25.12-2011
    Saat
    07:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım gerçekten ben bile hikayenizi okurken o zorluk ve sıkıntıları
    Çekiyormuşum zannettim.sana Geçmiş olsun umarım sağlığına kavuşursun
    ve hayırlısı olur

Üye
    thedenizfeneri Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Ergün
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ/DARICA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar..bugün görülen 3.davam sonucunda 11.02.2010 tarihine yeni bir gün verildi.yine beklemeye devam ediyorum...saygılarımla

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

thedenizfeneri Allah sabırlar versin kardeşim..Ne çok uzattılar bu meseleyi böyle inşallah beklediğine değecek bir karar çıkar...

Üye
    KaPtAn 16 Avatarı

Gerçek Adı
    Zeki
    Son Giriş
    04.08-2010
    Saat
    00:18
    Yaşadığı Yer
    Bursa / Gemlik
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım hakkı

bu bagkurun işi boledirbende senin gibi ugraştım dayanamadım mahkemeye verdim
    şuan adli tıptan mahkemeye gelecek raporu bekli yorum iki aydır

7 yılım beklemekle gecti inşallah seni bukadar bekletmezler

bu link incele biraz bilgin olur

http://www.engelliler.biz/forum/emek...calisiyor.html

Üye
    thedenizfeneri Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Ergün
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ/DARICA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    iyi ve güzel dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.inşallah hem benim hem siz arkadaşlarımın haklı olan istekleri yerini bulur...beklemek sorun değil ama yine aptalca bir kararla red edilmesi insanın zoruna gider....

Sayfa 6 / 11 İlkİlk ... 2345678910 ... SonSon