Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    934
    Verilen Beğeniler
    1.225

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Emeklilik girişimi için vergi indirim hakkını elde etmeyi bekleyin derim. Bir terslik olursa, işiniz yanmasın...

15 yıl sigortalılık süresi ve 3600 prim tamamsa, kıdem tazminatı alıp işten ayrılabilirsiniz. Buna dair sigorta müdürlüğünden yazı alıp işyerinize vermeniz gerekecek.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ertugrul01 Avatarı

Gerçek Adı
    Ertuğrul
    Son Giriş
    23.02-2014
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    Anadolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şu an çalışmıyorum prosedür nasıl işledigine dair bilgi almak istiyorum. eger bir işe girip çalışırsam bu konuda detaylı bilgi sahibi olmak için soruyorum. normal emekliliğime 5 sene var.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

ertuğrul01,
    Vergi ind. müracaatında çalışıyor olmak şart vergi ind. maliyeye müracaat eder hastaneye sevk edilirsin.Hastane de işlemlerinizi bitirdikten sonra ssk dan ayrıla bilirsiniz..
    Bu hakkı kazanır iseniz zaten hemen emekli olursunuz.
    Şimdi yapmanız gereken bir iş yerinde 10 gün kadar ssk lı görünmek ve vergi ind.için müracaat etmelisin.

Üye
    ertugrul01 Avatarı

Gerçek Adı
    Ertuğrul
    Son Giriş
    23.02-2014
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    Anadolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vergi indirimi aldıgım zaman çalışıyor olmaya gerek yokmu yani vergi indirimli çalışmak gerekmiyormu sgk bana engelli emeklilik işlemleri yaptırmak istedigimde bana vergi indirimli hiç çalışman olmamış derlermi.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ertuğrul,
    ilk müracaatta çalışıyor olmak şart müracaatını yap ve ssk nı sonlandır.Ssk sana hiç bir şey soramaz arşivindeki evraklar önemlidir onlar için

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

LinkBacks (?)