Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cdisci Avatarı

Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Zaten orada sizi heyete girecek hekimlere yönlendiriyorlar heyet olduğu için beklemiyorsunuz yalnız heyet gününü öğrenin ve ona göre gidin heyet günü erken başlarsanız ve girişken olursanız bitirip heyete yetişirsiniz

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:11
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    197
    Verilen Beğeniler
    87

Sağlık Kurulu birimine başvuruyorsunuz..
    yanınızda vesikalık fotoğraf (en az 3 adet. fazla bulundurmanız sizin yararınıza..) bulunduruyorsunuz..
    ne için almak istediğinizi bildiriyorsunuz
    size liste hazırlanıyor
    o listedeki poliklinikleri tek tek dolaşıyorsunuz
    ertesi güne aksayıp aksamaması kurulun kaçta toplanacağına bağlı.(.kurulun toplanacağı saat hakkında bilgi edinmenizi tavsiye ederim..)
    çünkü tahlil vs.. yaparlarsa sonuçları genellikle öğleden sonraya kalabiliyor..

geçmiş olsun..

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    59
    Blog Mesajları
    10

sebseb rapor alacağınızı söyleseniz bile gitmeniz gereken doktorları kayıtta siz açtırıyorsunuz.Beyin cerrahi yada Nöroşururji,Ortopedi,Dahiliye, Üroloji,Fizik tedavi kesinlikle olsun tek tek doktorlara muayene olacaksınız onlar tanıyı koyacaklar o gezdireceğiniz evrağa yazacaklar ve imzalayacaklar.(Sonda kullanıyorsa eşiniz o ve Büyük abdest kontolünün olup olmaması SGK nın doktorları için çok önemliymiş) Tüm muayeneler bitipte her doktor imzasını ve kaşesini attığıktan sonra o evrağı hastaneye teslim ediyosunuz onlar size Hastanenin heyet günü saat kaçta orda olmanız gerektiğini söylecekler.O gün gelipte oraya gittiğinizde heyet cidden sizi sadece görüyo ve tamam çıkabilirsiniz hatta gidebilirsinz diyo çünkü evrağı SGK ya onlar gönderecekler..

Tamam hastane olayını hallettik hatta raporu aldık bizim işimiz bitti demeyin(inşallah bitmiştir temennimiz o ama..)SGK raporunuzu ve evraklarınızı SGK'nın sağlık kuruluna yolluyor. (
    SGK nın sağlık kurulunun doktorları, koskoca Ankara Numune hastanesinin verdiği %94 ağır özürlüdür raporuma rağmen %60 çalışma gücünü kaybetmediğine karar verilmiştir şeklinde döndü benim bilmediğim bişeyi biliyo olmalılar benim hakkımda.. Allah kolaylık versin..)

Üye
    kekillistanbul Avatarı

Son Giriş
    02.02-2011
    Saat
    21:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle merhabalar acil bi sorum olcaktı
    bu konuyla ilgili malulen değil de özürlü olarak emeklilik için yani malulen değil özürlülük için (yüzde 40 lık oranla olan ) hastaneye sgk tarafından mı sevk ediliyoruz bu işlemi yapan sgk mı yardımcı olursanız minnettar kalırım

Üye
    DİLEKREM Avatarı

Gerçek Adı
    Huzeyfe
    Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

bulent bey vermiş oldugunuz ılgıden dolayı bır engellı olarak sızı tebrik ederim

Üye
    barisvan Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    20:26
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba sebseb banada sgk da hastane sevk kağıdı geldi nöroluji ftr genel cerahi oruloji bunları tek tek gezdim muayenemi oldum ve kurula girdim kurulda benim bulunduğum sgkya gönderdi ve inş emekli olurum bekliyurum sizlerin raporunda bu alanların yazması lazım

Üye
    seyithan Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa gogan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaslar ben 2007 de kaza yaptım c6c7 parapleji 2005 bagkur girişim vardı. askerlik borclanmamı da yaparak 2010 subat ayında malulen emeklilik icin bagkura basvurdum. bagkur beni maluliyet tespiti icin hastaneye sevk etti. hastanede gerekli doktorları dolaştıktan sonra tabi bunlar bir günde bitmedi tahlil istemişlerdi tamamladık tan sonra heyete girdim evrak hastaneden bagkura gitti bagkur ankaraya gönderdi ankara ara karar verdi askerligimi nerde yaptıgım hakkında evrak istedi evragı yolladım tekrar ara karar verdi bir fakülte hastanesine yollladı beni fakülte hastanesinde gerekli doktorları gezdim ama benden istenen bir tahlil vardı ama o tahlil sadece ankarada varmış baya ugrastan sonra tabi bimerin cok faydası oldu bimere yazdım tabi şikayette bulundum ve meyvesini aldım ve tahlili yapmama gerek kalmadan malul olduguma karar verildi ve emekli oldum tabi bu anlattıklarım 1 senemi aldı tam olarak şimdiden allah kolaylık versin.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12