Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    BAĞKURLU Avatarı

Son Giriş
    14.06-2012
    Saat
    16:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bilgilerim dahilinde, emekli olurda memur olarak çalışmaya hak kazanırsanız hangi sandıktan emekli olursanız olun tüm emekli maaşınız kesilir sadece memuriyetten alacağınız maaş kalır. Ancak memuriyette çalıştığınız günleriniz primlerinize eklenir ve emekli sandığına geçersiniz. Tekrardan emekli olabilmek için memuriyet dahilinde son yedi yılda en çok prim yatan sandıktan tekrar emekli olabilirsiniz. Yani emekli sandığından emekli olmak isterseniz prim günlerini doldurmuş olsanız bile en az 3.5 veya 4 sene memur olarak çalışmanız lağzım. Daha çok maaş elde etmek için bu süreyi 7 yıla tamamlamalısınız...
    Saygılar.....

Üye
    gursa Avatarı

Son Giriş
    22.05-2017
    Saat
    16:41
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben itü makine resim konstrüksiyon (2 yıllık myo)mezunuyum bu dıplomamın maasa katkısı olurmu.teknıker kadrosu olarak gecıyormus dıye duydum da.bılgısı olanlar .bir soru daha memur kadrosu 7.derece den baslıyor.benım bagkur ve ssk 9 yılım dereceye etkı eder mı?yanı örnegın 4.dereceye düşürürmü beni.

Üye
    gursa Avatarı

Son Giriş
    22.05-2017
    Saat
    16:41
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    pekı teknık kadroya nasıl gecerız

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12