Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 30 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:15
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Hesap fişini iş yerinizzden alacaksınız ...
    Ssk dan emekli olur kıdem tazminatı alır yazısını aldıktan sonra çalıştıgınız iş yerine verin ve tazminatlarınızız ve diger haklarınızı alın..
    Evet aynı iş yerinde işveren için sorun olmaz ise SGDP ödeyerek çalışabilirsiniz

Üye
    mrt_3409 Avatarı

Son Giriş
    10.08-2010
    Saat
    21:22
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim ilker bey raporum inşallah olumlu gelirse sizide bilgilendiricem her şey için sağolun

arkadaşlar bu ankaradan gelen rapor direk işyerine mi geliyor yoksa ankaradan defterdarlığamı gidip ondan sonramı işyerine geliyor bilen varmı acaba cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler bu raporu bekliyorum bende

Üye
    aykus Avatarı

Son Giriş
    25.04-2017
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    manisa/akhisar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu raporun gelmesi bir kere 2 ayı bulur.rapor sen merkezde mi yoksa ilçede mi oturuyon. eğer ilçede oturuyorsan.önce merkezdeki vergi dairesine gelir.ordan da ilçedeki deftardarlığa gelir.ordanda işyerine gelir.

Üye
    mrt_3409 Avatarı

Son Giriş
    10.08-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İstanbul Yenibosna'da oturuyorum.ilk cağaloğluna deftardarlığına müracaat ettim.ankaradan ilk önce defterdarlığamı gelir ondan sonramı iş yerine gelir.yoksa direk ankaradan iş yerine mi gelir demek istemiştim.

Üye
    mrt_3409 Avatarı

Son Giriş
    10.08-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşlar 5.ayın 5,inde 2010 tarihinde heyete girdim hala raporum gelmedi ne zaman gelir acaba beklemek ne kadar zor ya bilen varmı ankaradan defterdarlığamı geliyor nerelere uğruyor işyerine nasıl geliyor bunu açık şekilde cevaplarsanız sevinirim

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:15
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Arkadaşım neden bu kadar acele ediyorsun elbet gelir ,
    Yada müracaatı yaptığın kuruma bir git sor bakalım belki sana eksik evrak var sana ulaşamıyorlar..

Üye
    mrt_3409 Avatarı

Son Giriş
    10.08-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar selam bugün beklediğim raporum geldi %52 olarak onaylanmış darısı diğer arkadaşlarıma artık sgk emeklilik içn hemen müracat yapabilirim değilmi birde bu işi hallettikten sonra beyaz kart alabilirmiyim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:40
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.234

Hayırlı olsun. Hemen emeklilik için başvuru yapabilirsiniz.

Beyaz Kart ile bu sürecin hiç bir alakası yok...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    mrt_3409 Avatarı

Son Giriş
    10.08-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim sayın bülent bey size bir şey danışacam
    iş yerime gelen raporu muhasebeci vermiyodu bu rapor bize geldi diyo. ben dedim vergi indiriminden yararlanmıycam ben emeklilik için başvuracam raporu aldım ama bana diyo raporun noterden aslı gibidir diye fotokopisini istiyo sizce böyle bir şey gerekiyor mu

bir de acaba nereye müracat edecem unkapanı ssk da tanıdık var işlemler için oraya direk gidebilir miyim
    birde hesap fişi nedir bana hesap fişi diye mayıs ayının bordrosunu verdi veye bordro gerekiyo mu ne gibi işlem gerekiyo müracat için sadece rapor yetiyor mu

birde beyaz kart alabiliyoruz mu

çok teşekkür ederim ilginizden dolayı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.234

Yahı muhasebeci ne yapacakmış rapor?! Ona lazım olan şey defterdarlıktan gönderilen vergi indirimi hak edildiğine dair yazdırı. Rapordan ona ne.

Unkapanı'na başvuru yapabilirsiniz sanırım: http://www.engelliler.biz/forum/emek...-ve-surec.html

Beyaz Kart derken, toplu ulaşım için soruyorsunuz sanırım: http://www.engelliler.biz/forum/ulas...-alacagim.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    mrt_3409 Avatarı

Son Giriş
    10.08-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tamam bülent bey hallettim gelen yazıyı muhasebeye verdim noterden aslı gibidir diye raporu ben aldım bügün sgk ya gittim raporlarımı evraklarımı verdim iş yerinden çıkış bildirgesini aldımteslim ettim bana numara verdiler 2 ay içinde postayla gelir dediler artık emekliyim inanması zor ama çok uğraştım bu sitenin sayesinde bilmediğimiz bilgiler edindim sizin sayenizde bülent bey size teşekkür ederim böyle uğraşan arkadaşların allah yardımcısı olsun inşallah onlarında istedikleri olur bülent bey bu evraklar nereye gidiyor acaba bilginiz varmı ben unkapanı ssk ya gitmedim bizim mahmutbey sgk ya başvurdum ordan nereye gidiyor unkapanı sgk ya mı yoksa ankara sgk mı bilginiz varmı kusura bakmayın vaktinizi alıyorum allah razı olsun sizden saygılar. yarın da beyaz kart için müracat edecem

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.234

Bana göndericekler, ben bakıp onaylıcam

Mahmutbey Unkapanı'na, Unkapanı Ankara'ya, Ankara Unkapanına, Unkapanı Mahmtbey'e, Mahmutbey bana, ben de size göndericem..

Ara ara yoklayın: Emekli Maaşım Bağlandı Mı?

Üye
    mrt_3409 Avatarı

Son Giriş
    10.08-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tamam bülent bey eyvallah sizin başınızı ağrıttım ama bilmeyen arkadaşlar burda görsün bilgi edinsin saygılar

Üye
    S&S Avatarı

Son Giriş
    19.06-2017
    Saat
    22:27
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayırlı olsun

Üye
    mrt_3409 Avatarı

Son Giriş
    10.08-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    selam bugün ücretsiz taşıma kartımıda aldım(beyaz kart)

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12