Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    uday Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    14.06-2016
    Saat
    16:47
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ya sizin gözden kaçırdoığınız o kadar çok ayrıntı varki
    ben nakil olunca 1 yıl kendimi tecrit etmem gerekiyor toplum içine girmeyeceğim en ufak enfeksiyon bile nakil olan böbreğin düşmesine sebeb olabiliyor yani bir grip bile
    şimdi bir başına insan boğazını anne baba eş dost kardeş üstüne atabilir
    peki nakil olan kişinin küçük çocukları varsa ve malül maaşıda kesilirse bu kişi bir yıl kendini nasıl tecrit edecek mecburen çalışacak
    mütamadiyen anne yada babadan aldığı böbrekte düşecek anne ve babasını yarım ettiği kar kalacak yanına diğer yandan kendini önce nakil için boydan boya yaracAklar sonrada düşen böbreği çıkarmak için
    allah böyle ssk nında sgk nında bağkurunda ve orada çalışanlarında hepsinin belasını versin

Üye
    iremsu Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aslında temelde işsizlik asıl sorun,
    vede işsizlik maaşı...

devlet bu iki soruna çözüm getirse yani sağlam olanlar engelli listesinden
    mağdur olmadan çıkabilse engellilerde haklarına layıkı ile kavuşur,
    engelsiz kalma korkusuda duymazlar(geçim sıkıntısı ailesi olanlar için ...)

kendimden belirtiyim engelli olduğum da 12 yıldır bıldiğim vakıf olduğum işte çalıştırılmadım(işveren mantelitesi) ...halbukı çalışma hakkım elimden alınmasaydı emeklılık aklımda bıle yoktu.
    ben ki''12 yıl bir işte deneyimli fakulte mezunu ve yabancı dil bilen biri olarak engellı olduğumda iş bulamıyorsam doğuştan engelı ıle yaşamak zorunda kalıpta kısıtlı ımkanlarla eğitim alamamışların halı nıcedir.....'''

Üye
    yusuf555555 Avatarı

Son Giriş
    24.05-2010
    Saat
    02:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben 22 senelik böbrek hastasıyım bence hiç bir hastanın böbrek naklinden kaçaçanı sanmuyorum bana şuanda böbrek cıksın 10 milyarda maş alcamı bilsem maşı düşünmem hemen nakil olurum

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12