Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Erdinç Avatarı

Son Giriş
    27.05-2010
    Saat
    20:45
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sayın bülent bey ,

ankilozan spondolit hastayım. ayrıca askerliğimi de 3 ay yaptıktan sonra muaf oldum ( boy ve kilo orantısızlığından boy: 1.50 kilo : 46 )
    abimin çalıştığı hastanede tedavi görüyorum ve hastalığımın ilerlediğini malulen emekli olabileceğimi söyledi . ayrıca kemik erimeside var .

1998 sigorta girişliyim . halen çalışmaktayım 2610 gün çalışmışlığım var .
    acaba malulen emekli olabilir miyim . olabilirsem ne kadar maaş alabilirim .

şimdiden teşekkür ediyorum ..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.251

maluliyet cetveli'ne göre malul sayılacak derecede işgücü kaybıonız varsa, evet, malulen emekli olmak için sigorta müdürlüğüne başvuru yapabilirsiniz.

Maaş: http://www.engelliler.biz/forum/emek...iyorsunuz.html ve http://www.engelliler.biz/forum/emek...eriyor-mu.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Erdinç Avatarı

Son Giriş
    27.05-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Emekli Maaşınız 545,68 YTL SYZ 4,69 YTL
    Ek Ödeme 21,83 YTL Toplam 572,20 YTL

o siteye baktım böyle bi sonuç çıkıyor

şu an benim aylık gelirim ortalama 1500 tl civarında sizce emeklilik başvurusu yapmalımıyım

Üye
    Erdinç Avatarı

Son Giriş
    27.05-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    prim sayısının maaş üzerindeki etkisinin belirlenmiş bir tablosu varmıdır. yani 1800 gün ile 2500 gün arasındaki maaşa etki farkı nasıl hesaplanır .