Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cools_blue Avatarı

Son Giriş
    28.05-2010
    Saat
    20:14
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    öncelikle merabalar
    ilk 96 ta sigartam başlamış 150 gün yatmış o zamanlar özürlü değildim 98 hastalandım böbreklerimi kaybetim dialize girmeye başladım
    2002 ocakta devlet memuru oldum nisanın 2008 de böbrek nakli oldum hala devlet memuru olarak çalışıyorum
    96 ssklı başladım arada kalan günlerimi ödeyebilir miyim
    şu an emekli olabilirm iyim

oturanboğaya da teşekkür ediyorum mesanem çok küçüktü 45 cc kadar o yüzden böbrek nakli olamıyordum mesane ilgili verdiği bilgilerden dolayıda senelerdir burdan bizleri yardımcı olduğu için çok çok teşekür ederim

saygılar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.233

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arada kalan günleri borçlanamazsınız.

2002 ocak öncesinde %40 ve üzerinde işgücü kaybınızın olduğunu belgeleyebiliyrsanız veya memuriyete sakat statüsünde girmişseniz, (ssk+bağkur+ES+askerlik borçlanması=) 5400 gün hizmet süresi ile emekli olabilirsiniz.

Mesaneye dair tecrübenizi ilgili foruma yazarsanız sevinirim. Başkaları da sizin tecrübelerinizden yararlanmış olur...
    Şu başlığa olabilir mesela: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...ar-olmali.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...