Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ekremysr Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    06:59
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    babam 01.07.1959 doğumlu. 01.01.1975 tarihinde ssk girişi var. burdan 817 günü vardı.
    2002 tarihinde isteğe bağlı ssk ya giriş yaptık. bu rarihten 1 ekim 2008 tarihine kadar 960 gün prim ve 600 gün askerlik borçlanması ödedik.
    1 ekim 2008 den sonra isteğe bağlı bağkura geçirmişler. bağkura da 390 gün prim ödenmiş ve geçen ay terkini yaptım. babamın az primi olduğu için bağkurdan emekliliğin zor olduğunu söylediler.

bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bana yol gösterirse sevinirim.

teşekkürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Babanızın işgücü kaybına neden olan bir sakatlığı var mı?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ekremysr Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    06:59
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ilginiz için teşekkürler bülent bey.babamın rahatsızlığı var ama engelli grubuna girmiyor sanırım.koah hastası kendisi bir ara araştırmıştım olmaz dediler.asıl engelli olan benim o nedenle üye oldum foruma.benim durumumu da soracaktım aslında.onu başka bir başlık altında sorarım artık.teşekkürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    KOAH seviyesine göre %40 ve üzeri rapor sağlayabilir. KOAH için X oranda işgücü kaybı verilir diye bir şey sözkonusu değil. Hangi oranda işgücü kaybı verileceği hastalığın yarattığı hasara bağlı. %5 de olur, %90 da. Bunu en iyi değerlendirecek olan muayene yapan doktordur.
    Mesela: http://www.engelliler.biz/forum/emek...emeklilik.html
    http://www.engelliler.biz/forum/sagl...r-verilir.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...