Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yep Avatarı

Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    16:38
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2010 şubatında 3600 gününle %40 vergi indirim belgemle Emeklılıge mürac edecegim.
    Emeklılık işlemlerinde ne gibi evraklar isteniyor?

bana yardımcı olursanız sevinirim
    iyi günler dilerim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.234

SSK için:
    • Emeklilik tahsis ve talep formu
    • Nüfus idaresinden vukuatlı nüfus kayıt örneği
    • 2 adet fotograf
    • Sigortalı hesap fişi (sigortalının bordrosu henüz Kuruma verilmemiş son dönem çalışmalarını gösterir ve ilgili işveren tarafından düzenlenerek onaylanmış hesap fişi)
    Tabii, vergi indirim hakkı elde etmiş olmanız gerek. Bunu da orada beyan edeceksiniz....

Bağ-Kur için:
    Yaşlılık Aylığı Talep Formu
    Sigortalılık Belgesi / 1479 sayılı kanuna göre

Sigortalılık Belgesi / 2926 sayılı kanuna göre
    Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (Bağlı bulunulan nüfus idaresinden alınacak)
    Ödendiği halde hesabına geçmemiş prim makbuzlarının fotokopisi
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    yep Avatarı

Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bülent bey cok teş ederim bilginiz icin birde bu maaş konusu cok kafamı takıyorum
    ben 1/1/1990 günü SSK işe başladım orada 270 günüm oldu daha sonra 4/10/2000 de bagkura gectim ve 27/10/2005 cıktım bagkurda 1822 günüm vardı Ve bagkurda 10 basamaktan ayrılıp tekrar SSK oldum 27/10/2005
    Su ana kadar Toplam SSK +Bagkur Gunum3570 var
    2006 3 Dereceden Vergi İndirim belgem var SSK da Hepsi Asgari Ücretten Ödendi Şubatta Nasip olursa Emeklı Dilekcemi verecem ama maaş konusu kafama takılıyor

Siteden Bakıyom gimi 590 Kimi 750 Diyen var Yani 3600 Gün ödeyelere bakıyom birde bagkurda günlük ve aylık kazanclarımızı nasıl göremiyorum onlar nasıl hesaplanıyor bilgi verirseniz cok memnun olurum kolay gelsin

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.234

Bu soruya kimse doğru yanıtı veremez bence. En az 5-6 değişik formulün birarada hesaplanması vs. gerek. Buradan ne desek anlamsız olur... Sadece ssk olsaydı ya da bağkur, tahminde bulunmak nispeten kolaydı, ama ikisi birden olunca, çok zor.
    Ama ille de bişey de, derseniz, 600-650 tl olur diyeyim.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    yep Avatarı

Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yinede ilgin icin cok teş. bülent bey subatta nasip olursak ögrenebiliriz inş. diyelim
    site cok güzel buldum ve siteyi duyuruyorum tanıdıklarıma grş. üzere