Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 26 mesajın 16-26 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    %55 raporunu, yeni rapor alacağınızda gideceğiniz Hastaneye beraberinizde götürünki,sonuç olumlu çıksın.Raporonuzu İş-kurada verip,engelli iş arayan olarak kaydınızı yaptırınız.

Üye
    EFSANEEE_41 Avatarı

Gerçek Adı
    Can
    Son Giriş
    25.01-2010
    Saat
    11:50
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli Derince Yenikent
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

raman72 benim zaten kaydim var işkurda ben 2006 da aldim %55 raporumu işkura gidib işbulmak istiyorum desem olumlu cevab alirmiyim ve demek istediyim mesela işkur bana şuraya git dicek bir görüş dicek eğer işe başlarsam 2006 aldiğim %55 lik raporumu nereye götürcem diyorum hani 16 yılda emeklilik yaşi varya özürlüler için onu diyorum işe başlarsam raporumu götürmeme gerek varmi Raman72 bide sakatlık maaşi aliyorum mecburen eğer işe başlarsam mecburen sakatlık maaşi kesilcek nişanlandim haziranda düğünüm var hazirandan sonra işe başlamak istiyorum 27 yaşindayim bilgisayar onarim ve bakimdan anliyorum ama herhangi işte olabilir ya bu özürlülerin hali ne olacak cevablarsan sevinirim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    946
    Verilen Beğeniler
    1.237

İşkur kaydın varsa, onların yönlendireceği işyerlerinde sakat statüsünde çalışabilirsin. İşkur kaydın varsa senden yeniden rapor istemezler.

Vergi indirim hakkı elde etmek için ise, işe girip çalışıyorken, defterdarlığa başvuracaksın. Seni hastaneye gönderecekler vs.vs.vs: http://www.engelliler.biz/forum/cali...-evraklar.html
    Vergi indirim hakkını elde ettiğinde erken emeklilik hakkını da elde etmiş olacaksın.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    EFSANEEE_41 Avatarı

Gerçek Adı
    Can
    Son Giriş
    25.01-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli Derince Yenikent
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

OTURAN BOĞA kardeş peki vergi indirimden yararlanmassak özürlüler için çalişirken gene 16 yılda emekli olabilir miyiz bunu anladim kusurabakma kafam üstünde deyil

Üye
    EFSANEEE_41 Avatarı

Gerçek Adı
    Can
    Son Giriş
    25.01-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli Derince Yenikent
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

OturanBoğa kardeş dün iş kura gittim özürlü kadrosundan işe girmek için. ben kocaeli derince yenikentte oturuyorum. iş kurda aşağadaki kapiya asmişlar özürlü iş ilanlari derincede alişveriş merkezinde özürlü iş alimi yaziyordu hem evime de yakin olur dedim yukariya çiktim kaydim daha önce vardi işi kapmişlar
    insan orayi çizer kalemle salaklar işte nasıl iş ariyorsun dedi bayan vardi farketmez dedim derincede başka yoktu sen bence bir iki hafta sonra tekrar gel dedi

ya aslinda izmitte olur haftaya gene gidicem şans artik bitanesi olucak ya bi de birşey sorucam beden işcisi ne oluyor onu sorcaktim herhalde getir götür işi deyilmicevablarsan sevinirim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    946
    Verilen Beğeniler
    1.237

Beden işçisi, "ne iş olsa yaparım abi"nin karşılığıdır.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    EFSANEEE_41 Avatarı

Gerçek Adı
    Can
    Son Giriş
    25.01-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli Derince Yenikent
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oturan boğa kardeş 2006 aldiyim %55 raporum varya ben 16 yıl çalişirsam emekli olursam sakat kadrosundan yanlız orta okul mezunuym asgeri üçretten çaliştiyorlarmiş ilk okul mezunlari emekli oluncanekadar maaş alirim işe girince deftarlağada başvurcam vergi indirimden emekli olunca nekadar maaş alirim bunu öğrenmek istiyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    946
    Verilen Beğeniler
    1.237

Bilemeyiz maaşını... Hele o zamana gelelim: http://www.engelliler.biz/forum/emek...iyorsunuz.html

Üye
    EFSANEEE_41 Avatarı

Gerçek Adı
    Can
    Son Giriş
    25.01-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli Derince Yenikent
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sonkez oturan boğa kardeş sana birşey sorucam iş başvurusu yaptim kutu ve kağıt fabrikasinda eyer işe girersem hangi belgeler gerekiyor cevablarsan sevinirim

Üye
    EFSANEEE_41 Avatarı

Gerçek Adı
    Can
    Son Giriş
    25.01-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli Derince Yenikent
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oturan boğa kardeş sana birşey sorucam ya bügün iş görüşmesine gittim iş kurdan bana iş verdiler hemen gittim fabrikaya kutu ve kağit fabrikasi müdür izmire gitmiş personelle görüştüm müdür gelince seni arariz dedi bide 3 vardiya 8/16 16/24 ve 24/08 vardiyaliymiş epilepsi hastalari için normalmi oturan boğa cevablarsan sevinirim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    946
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sağlığın açısından bir soruna yol açmadıuğı sürece vardiyalı çalışmakta bir sakınca yok. Sigortası + maaşı + servisi önemli...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12