Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    vagaslı Avatarı

Son Giriş
    19.05-2017
    Saat
    22:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar özürlülük ölçümü için malülen ssk dan hastaneye sevkimi istedim bana bir yazı verdiler bu şıkların hangisini işaretlicem.

1 sürekli iş göremez durumdayım
    2 Çalışma gücümün veya iş kazası veya meslek hastalığı sonucu meslekte kazanma gücümün en az%60 oranında kaybettiğimi.
    3 sigortalı olarak ilk defa çalışmaya başladığım tarihten önce malül olduğumu.
    4 erken yaşlandığımı

arkadaşlar çalışıyorum %60 vergi indirimim var fakat gün sayım eksik. 2100 günüm var.1990 ssk ilk giriş 35 yaşındayım.yardım lütfen.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.237

Malulen emeklilik için mi başvurdun? Öyleyse, 2. seçenek işaretlenmeli.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    vagaslı Avatarı

Son Giriş
    19.05-2017
    Saat
    22:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar mallen özrllk ölçt için hastaneye sevk yaptırdım sgk dan hastane bana bu hastalık için senin 6 ay tedavi yapıcağız deri altından iğneler var sonra fizik tedavi karar vericek dedi .hastanede yatmış aynı hastalıktan bir arkadaşla tanıştım bana söylediği bunlar kobay gibi insanları kullanıyorlar ben kortizonlu ilaç ve iğne yznden kalbimde ritmik bozukluk çıktı ameliyat oldum dedi.ama tedavi olamadım mallen emekli ettiler dedi.ben çalşıyorum 6 ay işe gitmesem çıkış verirler bana ve bu doktora bu ilaç ve iğnelerle geçermi dediğimde denicez dedi.o yzden hastaneden malülen emekli olmaktan vaz geçtim.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12