Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    pastacı Avatarı

Son Giriş
    14.12-2009
    Saat
    13:56
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    1993'den ssk lıyım. Toplam 4118 gün primim var. Yaklaşık toplam 70.000 (yetmiş) bin tl pirim yatmış. 09/09/2009 tarihinde malulen emekli için başvurdum.

Kurula girdim fakat yüzdenin sgk.tarafından belirleneceğini söylediler. Emekli olursam kaç tl.maaşa alırım?

Üye
    esrarengizadam25 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:26
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

pastacı diğer başka bir başlığıa malülen emeklilik yazmışsın da . sen malülen emekli olmayı unut. sen vergi indirimi ile emekliliği haketmeye bak. bulunduğun vergi dairesine müracaat edeceksin vergi indirim yazını alınca sgk ya emeklilik için müracaat edebilirsin. sakatlık oranına göre belki hemen ya da bir yıl kadar daha çalıştıktan sonra emekli olabilirsir. işe giriş tarihin falan belli olsa sana tam tarihini söylerdim birde rapor oranı da önemli yani kaçıncı derecede sakatlık raporu verecekler.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:15
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Priminiz tamam yılınızda tamam neden malulen emekli olkmak için müracat etdiniz Vergi ind. hakkı alarakta emkli olabilirdiniz....