TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Hipohipo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:39
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar hipotutarizm hastasıyım askerden heyet raparum var askerlikten muafım devlet hastanesinden %60 rapor aldım malülen emekli olabilirmiyim emekli olan varmı teşekkürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3.682
    Verilen Beğeniler
    3.943

@Hipohipo

SGK Hastalık Listesi'ne göre Ağır tanısı verilmez maalesef ve malulen emekli olamazsınız.

İlk sigortalı olduğunuz tarih nedir?

Üye
    Hipohipo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba malülen emeklilik için tek bölümden %60 puan aldım heyet sağlık kurulu evraklarımı sgk ya gönderdi evrak beklemede gözüküyor red gelirse vergi indirimi için prim yıl olarak uygun mu?
    4/1-a prim 2080 gün sigorta başlangıç 2004
    4/1-b prim 2483 gün 2483 2005 başlangıc
    Toplam 17 yıl 9 ay 4563 gün prim
    Hizmet birleştirmesi yapsam. Tekrar işe girmem gerekirmi vergi indirimli emekliliği için ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3.682
    Verilen Beğeniler
    3.943

@Hipohipo

Malulen emeklilikte raporda oran olmaz. SGK sevki ile hastaneden Ağır tanısı almak gerek. Bu olursa ne ala, olmazsa, sgk'ya ek dilekçe verip 5510 28 kapsamında Yaşlılık emekliliği için işlem yapılmasını isteyin. Bir daha hastaneye sevk etmeden işlemi sürdürürler diye tahmin ederim. Bunu yapmazlarsa 4b bağkurdan 5510 28 kapsamında erken Yaşlılık emekliliği için sgk'den yeniden sevk alıp hastaneden SGK Hastalık Listesi'ne göre Orta tanısı alırsanız gün/ay/2004 + 16 yıl sigortalılık süresi ve 4320 primle emekli olabilirsiniz. YAni tek yapmanız gereken sgk'ya 5510 sayılı kanunun 28. maddesi uyarınca erken Yaşlılık emekliliği için başvurmak ve onların sevki ile hastaneye gidip SGK Hastalık Listesi'ne göre Orta tanısı almak.

Üye
    Hipohipo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok teşekkür ederim

Üye
    moderenadam Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:57
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Hipohipo
    Hocam selamlar, aynı dertten muzdaribim, ben 2 defa ameliyat oldum lakin fayda etmedi. Şuan gün aşırı 7 dostinex içiyorum. En son test yaptırdığım PRL 300'ün üzerindeydi. Sizin hikayenizi dinlemek, fikir alış verişi yapmak isterim. Sizin de ağrılarınız var mı. Hayatınızı nasıl etkiliyor? Ameliyat oldunuz mu? Vaktinizi ayırıp cevaplarsanız çok sevinirim. İyi günler.

M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    Hipohipo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @moderenadam Merhabalar Ameliyat hiç düşünmedim gözü kör edecek hale gelirse ozaman olurum.2007 de askerlikten muaf ettiler bu hastalıktan şimdi emeklilik için uğraşıyorum kortizol değerlerim düşük deltakortil içiyorum troidim var euthyrox kullanıyorum prolaktin yüksek sustanon kullandım yıllarca .7 ay önce bebeğimiz oldu 1 yıl yoğun tedavi oldum ovitrelle merional fostimon nebido kullandım fsh lh total testo düşüktü tedavi sonuç verdi Allaha şükürler olsun
    Hastalığın bana etkileri halsizlik yorgunluk zayıflık sakal bıyık eksikliği ayakların ağrıması kemik yaşın kücük olması sorun olursa yine cevaplarım .

Başlığın Etiketleri