TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Utku0770 Avatarı

Son Giriş
    08.05-2022
    Saat
    01:53
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar ben bi kaç gün önce doktora gitdim doktor bana heyete girebilirsin dedi ve bunu başka samimi olduğum doktora malüllen emeklilik için ultrasyon çekildim baktı ve doktor bana 70 puan verirm dedi benim anlamadığım puan ayrı birseymi benim her iki bacaktada yaralar var puanla özürlülük oranı farklimı acaba bilgisi olan varmı

Üye
    Utku0770 Avatarı

Son Giriş
    08.05-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben 24 ocak 2022 de malüllük için baş vuru yaptım 5 gün önce red geldi ben 2013yılında askerliğimin 9uncu ay 27 gününde testis kanseri tanısı konuldu ve evre 3 c kanser teşhisi nden 4 kur kemoterapi gördüm ve 6 7 senedir her iki ayağımda varisten ötürü yaralar var ve malüllük için bana gelen cevap red

Benim merak etdiğim konu doktorum senin bu varis hastalığının tedavisi yok diyor ve heyete girebilirsin diyor girdim heyete ve red aldım sadece varisten doktor 100 de 70 yazdı nasıl bir yol izlemeliyim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3.701
    Verilen Beğeniler
    4.107

@Utku0770

Artık malulen emeklilik başvurularında SGK Hastalık Listesi'ne göre Ağır tanılı teşhis alınması gerekiyor. Yani oranın hiç bir önemi yok. Aksine, malulen emekliliğe temel olacak raporda zaten oran yazmamalı. Yazarsa usulen başvuru reddedilir. Durumunuz SGK Hastalık Listesi'ne göre Ağır tanı alacak düzeyde ise, sigorta müdürlüğü'ne gidip malulen emeklilik başvurusu yapın, sizi hastaneye sevk etsinler. Hastane rapor yazıp sgk'ya gönderir. SGK değerlendirir ve 10 yıllık sigortalılık süresi ve 1800 prim varsa malulen emekliliği onaylar.

DİKKAT: Malulen emekli olmanın ön şartı ilk kez sigortalı olunan tarihte maluliyet düzeyinde işgücü kaybının olmaması, o düzeyde işgücü kaybının ilk kez sigortalı olunan tarihten sonra ortaya çıkması gerekir.

Üye
    Utku0770 Avatarı

Son Giriş
    08.05-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhabalar ben 2011 yılında askerliğimin 10 ayında testis tmorü tanısı ile gataya sevk edildim sol yumurtalığım alındı ve patoloji sonucum evre 3 c miks gerem hücreli tümör çıktı ve 4 kur kemoterapi gördüm arkadaşlar bu hastalıktan rapor alabilirmiyim? Birde yaklaşık 5 yıldır venöz yetmezlikten ötürü her iki ayağımın iç bilek kısımlarında yaralar var her yıl 3 ay vak tedavisi görüyorum kış döneminde yaralarım küçülüyor ve yaz döneminde tekrar büyür yaralarım malülen emeklilik için heyete girdim ama red geldi nasıl bir yol izlemeliyim