TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ekol Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    10

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar malum emeklı maasları ortada emeklı olduktan sonra ne gıbı bı ıs yapabılırız şirketle konustum izin vermıyolar çalımaya devam etmeme aramızda emeklı olupta bi işte calısan arkadaslar varmı,ne önerirsiniz hangı sektörde iş bulabilirim ortopedik engelliyim.

Üye
    MeTePe Avatarı

Gerçek Adı
    Hastalık Sormayın
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5.449
    Verilen Beğeniler
    1.903
    Blog Mesajları
    1

Malülen emekli olanlar kendi adına çalışabilir ancak başka bir işyerinde sigortalı olarak çalışamaz.

Erken engelli emekliliğinden yararlanıyorsanız o zaman her türlü çalışırsınız.

Üye
    cabbarehlinamus Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    25.06-2022
    Saat
    23:36
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/TURHAL
    Alınan Beğeniler
    57
    Verilen Beğeniler
    70

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    @ekol
    Merhaba ben 14 ağustosta dilekçeyi verdim 45 gün tatil yaptım sonra iş aramaya başladım (4a dan erken emekli oluyursanız tabiyki çalışa bilirsiniz ama memur yada malulen emekli olursanız maalesef) ortapedik engelliyseniz iş yok fabrikalar bile eli ayağı sağlam engelli arıyor ilanda engeline göre iş verilecek yazıyorlar aradığımda depoda mal indirecek kamyon yükleyecek şekilde pozisyonumuz var diyorlar bir tane ik müdürüne ağzıma geleni verdim siz geri zekalısınız malsınız aptalsınız insan değilsiniz sağlam halinizle iki tane leptop çantası taşımaktan acizsiniz feryat figan ediyorsunuz engelli insana kamyon boşalttırıp yüklettirecek iş veriyorsunuz Allah bildiği gibi yapsın hepinizi dedim çıktım kasımın 25 inden beri hiç bir iş görüşmesine gitmiyorum arayanlarada benim şartlarım bu size uyuyorsa görüşelim yoksa kusura bakmayın ben eşşek değilim diyorum kesiyorum engelliyiz diyede kendimizi iyice kötürüm haline getirtmeye gerek yok.

Üye
    harunb. Avatarı

Son Giriş
    16.06-2022
    Saat
    12:32
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

@cabbarehlinamus

Yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen erken engelli emekliliğinde memur olarak da emekli olsanız çalışmanızda bir problem olmuyor.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3.765
    Verilen Beğeniler
    4.142

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    HAngi statüde ne zaman emekli olunduğu önemli:

http://www.engelliler.biz/bulent/eme..._calismasi.png