TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hanifeaydin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    çok teşekkür ederim bunu bana cimer de yazmıştı ama memur öyle kendnden emin öyle bağıra çağıra anlatıyor ki zaten tavırlardan çok rahatsız oldum.VERGİ İNDİRİM BELGEM VAR ZATEN ŞU AN ENGELLİ KADROSUNDAYIM -ENGELLİ KARTIM VAR -AKBİL VAR VE E-RAPOR E-NABIZ NEYSE ORDA DA KAYDEDİLDİ. AMA BU RAPOR DEDİĞİM GİBİ 2005 YILI.SÜREKLİ.AMA BEN 4.EVRE KANSERE YAKALANDIM -metastaz yaşadım kansere bağlı birçok hastalık çıktı hastanelrde yat çık dün sırf hastaneden arşiv belgelerini istedim 28 kez kez İVİQ tedavisi için yatmışım çıkmışım.şu an lupusa bağlı çok çok nadir görülen bir atak geçiriyorum yine en yüksek doz kortizon alıyorum bu işe yaramazsa kemoterapi alacağım zaten kemoterapi yüüznden kulaklarımda işitme cihazı takılı ...yazarken yoruldum ama buyum.ben hangi hastaneye gideyim? AMACIM SONRADAN ÇIKANLARI EKLETİP DERECEYİ YÜKSELTMEK ..YOUTUBE da bir video altında yorum gördüm odaya alıp muayene bile etmemişler kişiyi ...heyette tek tek girilen yerde hastayı içeri almmaışlar kapı dışında kalmış düşünün.adil bir hastane istiyorum sadece.

Üye
    hanifeaydin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @senerbey6592
    yeni rapor vergi indirime gerek yokmuş memurlar kendi işlerine geldiği gibi cevap veriyor.3 memur a danıştım üçü de farklı cevap verdi hepsi de hastanın zararına yanıtlar ve bu site olmasa bir çok kişi mağdur olacak.

@Bilgi Hazinedir
    çok teşekkür ederim bunu bana cimer de yazmıştı ama memur öyle kendnden emin öyle bağıra çağıra anlatıyor ki zaten tavırlardan çok rahatsız oldum.VERGİ İNDİRİM BELGEM VAR ZATEN ŞU AN ENGELLİ KADROSUNDAYIM -ENGELLİ KARTIM VAR -AKBİL VAR VE E-RAPOR E-NABIZ NEYSE ORDA DA KAYDEDİLDİ. AMA BU RAPOR DEDİĞİM GİBİ 2005 YILI.SÜREKLİ.AMA BEN 4.EVRE KANSERE YAKALANDIM -metastaz yaşadım kansere bağlı birçok hastalık çıktı hastanelrde yat çık dün sırf hastaneden arşiv belgelerini istedim 28 kez kez İVİQ tedavisi için yatmışım çıkmışım.şu an lupusa bağlı çok çok nadir görülen bir atak geçiriyorum yine en yüksek doz kortizon alıyorum bu işe yaramazsa kemoterapi alacağım zaten kemoterapi yüüznden kulaklarımda işitme cihazı takılı ...yazarken yoruldum ama buyum.ben hangi hastaneye gideyim? AMACIM SONRADAN ÇIKANLARI EKLETİP DERECEYİ YÜKSELTMEK ..YOUTUBE da bir video altında yorum gördüm odaya alıp muayene bile etmemişler kişiyi ...heyette tek tek girilen yerde hastayı içeri almmaışlar kapı dışında kalmış düşünün.adil bir hastane istiyorum sadece.

Üye
    Bilgi Hazinedir Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    162
    Verilen Beğeniler
    272

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    @hanifeaydin

Rica ederim.Tekrar tekrar geçmiş olsun diliyorum.Sizinde bildiğiniz gibi elinizdeki belgeleriniz ile hakkınız bakidir.Burada hiç bir sıkıntı yok.

Diğer taraftan yaşadıklarınız ile ilgili yeni rahatsızlıkları engelli sağlık kurulu raporuna ekletebilirsiniz.Buda tamamen sizin kararınıza ve takdirinize bağlıdır.Yaşadığınız şehir İstanbul için çok alternatif olması ve bilgi bulunması sizi biraz şüpheye düşünüyor sanırım.

Bu konuda naçizane görüşürüm sizinde yaptığınız gibi hastaneler hakkında yazılan deneyim yorumları ve etrafımda belki çevremde bulunan kişilerin birebir deneyimleri ile doğru sonuca ulaşmaya çalışmak olabilir.

Siz bu kadar olayın üstesinden gelmiş ve hala çözümün peşinden koşuyorsunuz.Bana soracak olursanız siz zaten kazanmışsınız.İnanın hiç pes etmeyen biri kazanmış bir kişidir.

Siz en iyi seçimlere ulaşabilecek bir kişisiniz.Azminiz buna şahit olmakla birlikte gelecekte yapabileceklerinize birer delildir.Hakkınızda en iyi kararları alacağınıza yürekten inanıyorum.

İnşAllah herşey gönlünüzce sağlıklı,huzur ve mutlu şekilde gerçekleşir.

Saygılar.

Üye
    SERO01 Avatarı

Gerçek Adı
    Sercan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:46
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    36

@Bilgi Hazinedir ya sen ne kadar iyi bir insansın ya.. senin yazdıklarını hep tek tek okuyorum.arkadaşım.
    sen iyiki varsın ya herkese yardım ediyorsun.bilgilerini insanlara aktarıyorsun. seni yakından tanımak isterdim.
    siz ne iş yapıyordunuz. emekli misiniz. çalışıyormusunuz.
    herkese umut, sağlık, derman,hayata hep pozitif bakıyorsun.
    keşke herkes sizin gibi olsa..TEKRAR SÖYLÜYORUM ..
    İYİ Kİ VARSIN. ALLAH SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN.BİLGİLERİNİ HEP AKTARMAN DİLEĞİMLE...

Üye
    Bilgi Hazinedir Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    162
    Verilen Beğeniler
    272

@SERO01

Merhaba,Hz. Mevlana 'nın söylediği gibi başkaları kendimizin aynasıdır.Bizler onlarda ne görürsek aslında biz oyuzdur der.Sizin bende gördüğünüz kendinizsiniz.Bu gönül gözünüzün ve ruhunuzun güzelliğidir.

Allah herkesten razı olsun İnşAllah.İyilik her insanın içinde olan bir fıtrattır.İnanıyorum ki burada bilgilerini paylaşmaya çalışan herkes kendi iç güzelliğinin yansımalarını iletiyor bizlere.Burada herkes paylaşarak,ileterek ve hatta bilgi vererek güzelliklerin içinde bulunuyor.

Estrağfurullah.Ben tekrar söylemek istiyorum ki ben sizin aynanızım.Aslında siz bende ne görüyorsanız size ait.Gönül gözünüz ve ruhunuzun güzelliklerini söze dökmüşsünüz. EyvAllah.

Ben emekliyim.Hayatımın genel anlamını güzellikler üzerine inşa etmek için çabaladım ve hala çabalıyorum.İnanıyorum ki manevi güzellikler bizi insan yapan en değerli hazinemiz.Bu hazinenin farkında olarak yaşamaya çalışmak benim en büyük şansım diye düşünüyorum.

Allah sizi ve sizin gibi insanları huzurlu kılsın,herkesin yanında daim kılsın ve dost eylesin İnşAllah.

Siz de iyi ki varsınız.

Saygılar.

Üye
    asil37 Avatarı

Gerçek Adı
    Erkan Kaya
    Son Giriş
    15.03-2021
    Saat
    02:30
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@Engelli52 arkadaşım senin nezdinde buraya cevap yazayım bilgi idinmek isteyen arkadaşlarımda faydalansın.2016 ağustos ayında hakem hastanede %68 sürekli engelli raporumu aldım.Sgk raporumu aynen onayladıktan sonra yaklaşık 2 ay geçti işyerime gelen evrakları imzalayarak engelli kadrosuna geçerek 2 dereceden vergi indiriminden faydalandım.Engelli kadrosunda 3 sene daha çalışarak normal şartlarda daha 5 senem varken 2019 temmuz ayında emekli olmaya karar verdim. Buraya dikkat..Bulunduğum ilçedeki Sgk şubesine emekli olmak istediğimi belittiğimde sistemden kontrol etti ve emekli olmam için sıkıntı görünmediğini yanlız seni tekrar sağlık kuruluna sevk edeceğiz dediler.Bende kendilerine raporum sürekli malülen değil engelli emekli olmak için tekrar ropor gerekmediğini belirttim ama malesef dinletemedim yönetmelik böyle dediler.Bende kendilerine her ne kadar bu işide yapsanız yanlış biliyorsunuz ve milleti yanlış yönlendiriyorsunuz dedim ve sinirli bir şekilde çıkarak,Sgk genel müdürlüğüne giderek emekli işlemleri birimine engelli emekli olmak istediğimi belirttim,gerekli incelemeyi sistemden yaptıktan sonra işlemlerinizi başlatıyorum dedi dedim başla.Bu arada 1 saat önceki olayı anlattım oradaki arkadaşların yanlış bildiğini söyledi dedim peki size farklı onlara farklı bilgimi veriliyor niye sizin bildiğinizi onlar yanlış biliyor.Neden olduğunu bilmediğini fakat bu konuda farklı şubelerden çok gelen olduğunu söyledi.Yani Sgk genel müdürlüğü dışındaki sgk şubelerindeki memurlar her gelen engelli arkadaşını tekrar hastaneye sevk ederek hem zamanlarını çalıyorlar hemde emeklililrinin önüne engel çıkartıyorlar. Ogün işlemlerimi başlattım 2019 temmuz 12 de emekli oldum bu sene temmuzda 2 senem dolacak.Nacizane arkadaşları bilgilendirmek istedim.

NOT :Arkadaşlara tavsiyem elinde sürekli raporu olanlar sgk ilçe temsilciliğine değil Sgk genel müdürlüğüne müracat etsinler.Gerekli çalışla sürelerini doldurdularsa Engelli emekli olsunlar malulen değil.Malulende aylık düşük bağlanıyor.Umarım yardımcı olmuşumdur saygılar.

@hanifeaydin öncelikle geçmiş olsun diyorum Rabbim yar ve yardımcınız olsun tüm hasta kardeşlerimize Allah c.c Şafi ismi şerifi hürmetine acil şifalar versin inşaAllah. %68 engelli raporum üzerinde emekli oldum yaklaşık 2.senem dolmak üzere 2020 ekim ayında tekrar sağlık kuruluna müracat ederek mtv indiriminden yararlanmak için raporuu yükseltmek istediğimi belirttim.250 tl işlem ücretini yatırıp işlemlere başladım ve %91 engelli raporumu aldım.İstanbulda hastane tavsiye edemem fakat Ankaradar tanıdığınız varsa BİLKENT ŞEHİR HASTANESİNİ tavsiye ederim.Herkez çok ilgili işlemler çobuk sonuçlanıyor.Kısaca çekinmeyin müracatınızı yapın raporunuz yükselir.
    Size tekrar şifalar diliyorum.Rabbim yar ve yardımcınız olsun.Amin.

Üye
    Engelli52 Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    06.05-2021
    Saat
    03:30
    Yaşadığı Yer
    Ordu
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

Bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimi iletiyorum Çok sağ olun

Üye
    ahmetönerge Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet önerge
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

hangi bölümden rapor aldınız süreklimi biraz açarsanız iyi olur

Üye
    tenox07 Avatarı

Gerçek Adı
    ÖMER
    Son Giriş
    30.04-2021
    Saat
    11:45
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    34

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @asil37
    Ağzınıza sağlık süper paylaşım ve hakkınızı iyi araştırmışsınız işte bu yüzden bir çok engelliyi zor duruma düşürüyorlar ALLAHINDAN BULSUNLAR.!

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12