Sayfa 5 / 10 İlkİlk 123456789 ... SonSon
Toplam 145 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    argali Avatarı

Son Giriş
    26.01-2010
    Saat
    22:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    red sebebi işe başlama tarihinden önce hastalığının lması da olabilir ben de bu konudan muzdaribim.hasatalıktan sonra bağkur yaptırdım 9 yıl bağkutrum va ama emekli olamıyorum

Üye
    Süleyman Bahagelmez Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

benim sadece %60 iş gücü kaybetmediğini belirmiş.

Üye

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

bülent abi ben şimdi rapur alamıyacağıma göre ankara tıp hastanesinde yeni tedavi oldum.prof.dr.D.KARNAK.bana kesinlikle bedenen çalışmıyacaksın koşmıyacaksın denize girmiyeceksin katlara asansörle çıkacaksın v.s.bununla ilgili bana durumunu bildirir rapuru verecek bana.senin bana yazdığın dilekçe örneğiyle hocanın vereceği raporu ve yeni çektirdiğim tomogrofi ve sft.testi.ve ilaçların fayda vermediğini bundan sonra günde 6 defa kulanmak üzere verdiği nebölizatör raporu hepsini itiraz dilekçeme ekleyip itiraz edecem.bunların hepsini vandan ankaraya yeni geldim tedaviye bunları bana yeni verdiler.daha önceki raporlarımı vandan almiştim.bir faydası olurmu.saygılar

Üye
    Brusk Avatarı

Son Giriş
    04.03-2014
    Saat
    18:19
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Baho65 bence sen hemen iş mahkemesine dava aç ve mahkeme kararıyla emekli olursun kesin. ben çok araştırdım kurum malulen emeklilikği kesin red ediyorve mahkemeye müracaat eden % 90 kazanıyor eğer gerçekten tek rahatsızlık sebebiyle % 60 ve yukarısını alırsa bu ankaradaki hocanın vereceği raporunuda dava dilekçene ekle

Üye

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

bülent abi ben şimdi rapur alamıyacağıma göre ankara tıp hastanesinde yeni tedavi oldum.prof.dr.D.KARNAK.bana kesinlikle bedenen çalışmıyacaksın koşmıyacaksın denize girmiyeceksin katlara asansörle çıkacaksın v.s.bununla ilgili bana durumunu bildirir rapuru verecek bana.senin bana yazdığın dilekçe örneğiyle hocanın vereceği raporu ve yeni çektirdiğim tomogrofi ve sft.testi.ve ilaçların fayda vermediğini bundan sonra günde 6 defa kulanmak üzere verdiği nebölizatör raporu hepsini itiraz dilekçeme ekleyip itiraz edecem.bunların hepsini vandan ankaraya yeni geldim tedaviye bunları bana yeni verdiler.daha önceki raporlarımı vandan almiştim.bir faydası olurmu.saygılar

Üye

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

sayın oturan boğa size ricam.bu soruma cevap ver.bildiğin gibi emeklilik başvurum red edildi itiraz için başvurmaya hazırlanıyorum.şu anda ankaradayım.hastalığımla ilgili hocam nasıl bir durum bildirir yazısı bana versin.rapor.ben koah hastasıyım.siz bana hsatalığımla ilgili bir yazı yazın bende dokturuma aynısını söyleyip onaylatacam.ankara tıpta doktura göründüm.ne gerekerirse yaparım dedi hoca .saygılar.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Bu teknik ifadeleri ben bilemem. Bunu en iyi bilecek kişi doktorunuzdur. Doktor sağlık kuruluna giren asistanlarından birine sizi yönlendirebilir ve raporda yazılması gereken en doüru ibarenin ne olduğunu tespit edebilir.
    Doktora sadece 5510 sayılı yasanın 25. maddesine göre malulen emeklilik istediğinizi ve bunun için maluliyet cetveli'ne göre0 malul sayılmanız gerektiğini söyleyin yeter....

* ""ileri derecede restriktif, obstrüktif veya kombine akciğer fonksiyon bozuklukları ve hipoksemi ile seyreden, akciğer dokusunun, bronşların, akciğer zarlarının göğüs kafesinin hastalık ve arızaları veya çalışmaya engel tümörleri""
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

tekrar malunen emeklilik için başvurma şansımız varmı.ne zaman tekrar başvurabiliriz

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

6 ay sonra yeniden başvuru yapabilirsin. Ama sağlık şartlarında bir değişiklik yoksa sonuç değişmez gibime geliyor..
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

bülent abi ben ankarada hacetepede doktora gitim.hoca bana sen malüliyet alırsın dedi bana.sevkini getir biz rapor veririz dedi.akcigerlerin çok kötü dedi bana.benim daha önce başvurum red edilmiştir.raporu vandan almıştım.ama daha itiraz etmemişim.itiraz edince nasıl bir dilekçe veryimki beni ankara hacetepeye sevk etsinler.üç ay önce rapor almıştım ve red edilmiştir.ne varki hoca üç ay önceki testlerimi karşılaştırıldı.durum çok kötüye gitmiş dedi.yardımınızı bekliyorum.saygılar

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

en son yapılan testlerde sft testin kaç çıkıyor arkadaşım gögüs hastalıklarında yüzde 20 aldı 88/90 çıktı senin sft testin kaç çıkıyor

Üye

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

ya hoca %70 civarında alırsın dedi

Üye

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

ya sft bir sürü şey var.FEV.FEV1 GİBİ

Üye

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

bülent abi ben ankarada hacetepede doktora gitim.hoca bana sen malüliyet alırsın dedi bana.sevkini getir biz rapor veririz dedi.akcigerlerin çok kötü dedi bana.benim daha önce başvurum red edilmiştir.raporu vandan almıştım.ama daha itiraz etmemişim.itiraz edince nasıl bir dilekçe veryimki beni ankara hacetepeye sevk etsinler.üç ay önce rapor almıştım ve red edilmiştir.ne varki hoca üç ay önceki testlerimi karşılaştırıldı.durum çok kötüye gitmiş dedi.yardımınızı bekliyorum.saygılar

Üye

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bülent abi lütfen cevabını ve dilekçe örneğini bekliyorum

Sayfa 5 / 10 İlkİlk 123456789 ... SonSon