TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 3 / 10 İlkİlk 1234567 ... SonSon
Toplam 142 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Askıda Üyelik
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yalnızlar bulvarı
    Alınan Beğeniler
    492
    Verilen Beğeniler
    247

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Onurkeles..hocam anlamadan afaki konuşma,o kişi 900 alıyorsa onu bana değil o haksızlığı yapan desteklediğin tayyip babana söyleyeceksin öyle bir haksızlık varsa ki benim maaşımda gördüğün gibi asgari ücret bile değil! ben konuşuyorum o zaman o kişiye de söyleyeceksin yol yaptı köprü yaptı diyeceğine hakkını arasın ama senin yaptığın gibi ben le değil onlarda arasın!!,ki büyük ihtimal maaşı 1500 olacak akraban var belli!!...peki o kişinin ödeme prim çalışma sı benimki ile aynımı onu da bir sor istersen,ki kaldıki benden daha az çalışıp ben den 500-600 alan da var..bu eşitsizlikten de bahsedelimmi işine geliyorsa!!??

Üye
    Onurkeles Avatarı

Son Giriş
    06.05-2020
    Saat
    13:03
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: deathless Mesajı Gör
    @Onurkeles..hocam anlamadan afaki konuşma,o kişi 900 alıyorsa onu bana değil o haksızlığı yapan desteklediğin tayyip babana söyleyeceksin öyle bir haksızlık varsa ki benim maaşımda gördüğün gibi asgari ücret bile değil! ben konuşuyorum o zaman o kişiye de söyleyeceksin yol yaptı köprü yaptı diyeceğine hakkını arasın ama senin yaptığın gibi ben le değil onlarda arasın!!,ki büyük ihtimal maaşı 1500 olacak akraban var belli!!...peki o kişinin ödeme prim çalışma sı benimki ile aynımı onu da bir sor istersen,ki kaldıki benden daha az çalışıp ben den 500-600 alan da var..bu eşitsizlikten de bahsedelimmi işine geliyorsa!!??
    1.si tayyip babam değil olsa emekli maaşıyla değil gemiciklerle uğraşırdım.
    2.si Hakkını aramaya kalk silivri yolunda çiceklerle karşılarlar.
    3.sü Evet 1500 olacak annemin maaşı babasından maaş alıyor.
    4.sü sen 1600 alırken sana 100 200 maaş yapılsaydı ''tayyip baba'' diye sıvama işlemleri başlardı muhtemelen.
    Ha son olarak yol köprü ile övünmem hükümetin yapmak zorunda olduğu birşey o sanırım çevrende çok var. bunlarla övünenler yada kişi kendinden bilir işi sözü doğru çıkmış.

Askıda Üyelik
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yalnızlar bulvarı
    Alınan Beğeniler
    492
    Verilen Beğeniler
    247

@Onurkeles..kendini savunurken bile öyle komik durumlara düşmüşsünki,ki ben bu sitenin belki de 1 numaralı akp eleştireniyim yediğim banların aldığım uyarıların haddi hesabı yok hükümet savunucuların adminlere şikayetleri sayesinde,ki onlar adminler tarafından koruma altındalardır kıllarına zarar gelmesin diye!!her halde sık girmediğin için bilmiyor o sonda dediğin gibi beni kendin gibi sanıyorsun evet kişi kendinden bilir mantığı ile!!
    kimsenin maaşında gözümüz yok annen(ellerinden öperim anne her şeyin üstündedir bu dünya da)isterse 4500 de alabilir o ayrı konu...benim bahsettiğim konunun genel hatları ile ele alınıp haksızlığın her maaş alan kesim için giderilmesi 1500 altı alan için 1600 alan için fazlasını hakediyorsa 2 bin alan için vs vs vs..sanırım anlatmak istediğimi anlatabildim.

Üye
    asidadaş Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:14
    Yaşadığı Yer
    kırşehir
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    0

keşke en düşük engelli aylığıda 1000 tl olsa

hayat keşkelerde ibaret

Üye
    Onurkeles Avatarı

Son Giriş
    06.05-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: deathless Mesajı Gör
    @Onurkeles..kendini savunurken bile öyle komik durumlara düşmüşsünki,ki ben bu sitenin belki de 1 numaralı akp eleştireniyim yediğim banların aldığım uyarıların haddi hesabı yok hükümet savunucuların adminlere şikayetleri sayesinde,ki onlar adminler tarafından koruma altındalardır kıllarına zarar gelmesin diye!!her halde sık girmediğin için bilmiyor o sonda dediğin gibi beni kendin gibi sanıyorsun evet kişi kendinden bilir mantığı ile!!
    kimsenin maaşında gözümüz yok annen(ellerinden öperim anne her şeyin üstündedir bu dünya da)isterse 4500 de alabilir o ayrı konu...benim bahsettiğim konunun genel hatları ile ele alınıp haksızlığın her maaş alan kesim için giderilmesi 1500 altı alan için 1600 alan için fazlasını hakediyorsa 2 bin alan için vs vs vs..sanırım anlatmak istediğimi anlatabildim.
    Espirili olduğumu söylerler. Teşekkür ederim
    Enteresan tarafı benim akp li olduğumu nerden çıkarttın? akp eleştirmeniymişsin bende CHP delege üyesiyim hükümetin çoğu işini eleştiririm lakin halkıma ve ülkeye karşı doğru yapılan işleride tebrik ederim. en düşük alan 1500 oldu temmuzda zaten emekli maaşları zamlanacak 1500 yapılan zamlanmayacak diğerleri zamlanacak. bu şekilde adaletli olunur. Ama ülkede 2002 senesinden sonra adalet bitti. eğer adaletli olsaydı hükümet ve insanlar 1600 alanda 2000 alanda düşük maaş alanlara destek çıkmalıdır.

Üye
    Ali_Gs Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:55
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    2

Bu maaş işsizliği azaltabilir galiba asgari ücret alan bazı kesim emekli olabilir artık birazda olumlu bakalim çok zor zamanlardan geçiyoruz

Üye
    mehtapsolmaz Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:56
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    16

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Onurkeles Mesajı Gör
    @deathless

Hocam sen 1600 alırken de o adam 900 alıyordu o zaman niye eşitlikten bahsetmiyordunuz? hükümeti asla desteklemem ama bu mantıklı oldu
    1600 lira emekli aylığı bağlanan kişi ile, 900 lira emekli aylığı bağlanan kişi aynı sene kadar mı prim ödedi, aynı oranda mı yıprandı, aynı emeği mi sarfetti?

Üye
    Onurkeles Avatarı

Son Giriş
    06.05-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: mehtapsolmaz Mesajı Gör
    1600 lira emekli aylığı bağlanan kişi ile, 900 lira emekli aylığı bağlanan kişi aynı sene kadar mı prim ödedi, aynı oranda mı yıprandı, aynı emeği mi sarfetti?
    Haklısın. annem babasından maaş alıyor 30 yıl karayollarında işçi olarak çalıştı. ve annemin aldığı maaş 1290 TL

Askıda Üyelik
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yalnızlar bulvarı
    Alınan Beğeniler
    492
    Verilen Beğeniler
    247

@Onurkeles..hocam ortak nokta da buluşurken kızma alevlenme sebebini anlamadım açıkçası..annen her ne kadar kendi maaşı değilse de gene haksız bir şekilde çok az alıyor tıpkı benim gibi..ABO oranları yüzde 62 lerden yüzde 33 lere indiği için bu durumlar böyle maalesef,en az herkesin maaşı 1000 tl az şu an...yani annenizin 2230 benimde 2600 civarı olmalı normalde!
    ve bu hükümet olduğu sürece de bu değişmeyecek maalesef!

Forum Moderatörü
    -DORLION- Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim uzay
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:49
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    4.143
    Verilen Beğeniler
    4.545

@mehtapsolmaz çok çalışana çok , az çalışana az emekli maaşı verilmesi yok . Aylık Bağlanma Oranı dediğimiz oranlar % 70 den şuan % 30 a düşürüldüğü için yeni emekliler daha az aylık almaktadır .

Kademe kademe maaşlar düşürülüp asgari ücretin altına düşürüldü . Tahminimce tüm maaşlara iyileştirme altında intibak oranları düzenlenecektir . İntibaklar yapılırsa 10 yıl öncesi gibi emekli maaşları asgari ücretin üstüne çıkar .

Üye
    Onurkeles Avatarı

Son Giriş
    06.05-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

@deathless

Alevlenme sebebim tayyip babana kelimesi..

Üye
    zamanyolcusu Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Dünyada
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    8

@Onurkeles

zaten sürekli haksızlığa uğratıp mağdur oluyoruz bari burada birbirimizi kırmayalım.

onurkeleş anneniz şu an 1290 tl alıyorsa babanızın maaşı 1500 tl olmalı anneniz kesintili alıyor değilmi?
    benim anladığım bu 1500 tl zammı asıl maaşlara yapılıyor bence anneniz gene alamaz 1500 tl ben böyle düşünüyorum.
    benim annemde aynı durumda 1180 tl alıyor.

Üye
    Muyo Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:30
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Annem emekli 1200 alıyor.olen eşinden dolayı 1000 TL alıyor... şimdi her iki maaşta 1500 er lira mı alacak.

Üye
    mihayum Avatarı

Gerçek Adı
    Yusuf
    Son Giriş
    03.06-2020
    Saat
    01:17
    Yaşadığı Yer
    Safran
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    77

Arkadaşlar ben yaşlılık aylığı adı altında bağkurdan emekli oldum 1148 tl maaşım var benimde maaşım 1500 oldumu yoksa yine bize farklı mı muamele var

Saygılar

Üye
    zamanyolcusu Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Dünyada
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    8

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: mihayum Mesajı Gör
    Arkadaşlar ben yaşlılık aylığı adı altında bağkurdan emekli oldum 1148 tl maaşım var benimde maaşım 1500 oldumu yoksa yine bize farklı mı muamele var

Saygılar
    sana niye farklı muamele olsun kardeş senin başın kel mi?

çatır çatır alırsın 1500 tl yi merak etme.

Sayfa 3 / 10 İlkİlk 1234567 ... SonSon