TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hekuzey Avatarı

Son Giriş
    09.03-2020
    Saat
    19:59
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhaba , yeni üye olarak ilk defa merak ettiğim konular için tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.15 yıllık bankacıyım ileri derece işitme kaybı sınırındayım sanırım 70 db her iki kulak aynı sayılır, normal sağlıklı personeller ile hiçbir ayrım olmadan cic cihaz ile çalışıyorum fakat özel sektör baskısı ve az çalışan sayısinin vermiş olduğu ekstra yoğunluk sebebi ile kalp ritmimi de yüzde 7 ler seviyesinde bozmuş bulunuyorum.Bu sağlık sorunlarınin çalışma hayatı ,emeklilik ve vergi indirimi durumlarında nasıl etkisi vardir,hiç bilgi sahibi değilim.önerdiginiz birşeyler varmıdır?

Üye
    yesilsy Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:31
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    47
    Verilen Beğeniler
    57

Merhaba, önerim forumu biraz incelemeniz, aradığınız tüm bilgiler forumda var. Bulamazsanız ilgili konular altında sorularınızı sorabilirsiniz.

Üye
    hekuzey Avatarı

Son Giriş
    09.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok teşekkürler, evet inceliyorum, 18 yıl ve 4200 prim gün sayısı doldurmak gerekiyormuş.Fakat engel oranını tam hesaplayamadım,En az %40 olmadı gerekiyormuş, engel oranı kac çıkar, ritim bozukluğunun bir katkısı olurmu , sanırım defterdarından başvuru yapmak gerekiyor , yapmama gerek olurmu ise yararmı netlestiremedim.basvuru yapıp bir anlam ifade etmezse bir dezavantajı olurmu bilemedim.

Üye
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:22
    Yaşadığı Yer
    Cide
    Alınan Beğeniler
    456
    Verilen Beğeniler
    237

@hekuzey...hocam mevcut hastalığınıza eşlik eden başka hastalıklarınız varsa,ilinizdeki rapor vermeye yetkili devlet hastanesine müracat edin,onların sizi yönlendirmesi ile her şey çorap söküğü gibi gelecektir zaten...kolay gelsin geçmiş olsun.

Üye
    hekuzey Avatarı

Son Giriş
    09.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çok teşekkürler.İşe yarar bir sonuç alabilirmiyim onu aşağı yukarı tahmin edebilsem harekete geçeceğim.