TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gulsah.kilic Avatarı

Gerçek Adı
    GÜLŞAH KILIÇ
    Son Giriş
    03.03-2020
    Saat
    16:22
    Yaşadığı Yer
    MERSİN SİLİFKE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bugün emeklilikte eyt yaşa takılanlarla ilgili olumlu gelişmeler okudum bizi etkilermi bu durum bilginiz varmı erken emeklilik istiyorum yüzde 40 engelli memurum daha 2 senem var

Üye
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    Cide
    Alınan Beğeniler
    464
    Verilen Beğeniler
    242

@gulsah.kilic..gülşah hanım okuduğunuz şeyin linkini paylaşırsanız seviniriz..ayrıca erken emekliliği engellikle iztiyorsanız zaten aldığınız orana göre gün yıl vs kriterler bellidir onlar dolduğunda kurmunuza müracatınız yetecektir...eyt için de umudum olmamakla birlikte bu hükümet varken ben açıkçası itibar etmiyorum yazılan söylenen hiç bir şeye...hakkımızda hayırlısı olsun kolay gelsin.

Üye
    gulsah.kilic Avatarı

Gerçek Adı
    GÜLŞAH KILIÇ
    Son Giriş
    03.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN SİLİFKE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Üye
    gulsah.kilic Avatarı

Gerçek Adı
    GÜLŞAH KILIÇ
    Son Giriş
    03.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN SİLİFKE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

https://www.takvim.com.tr/ekonomi/20...ekli-olacak-mi

BU DURUM BELKİDE BİZLERİDE ETKİLER

Üye
    ensplt Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    15

@deathless
    "eyt için de umudum olmamakla birlikte bu hükümet varken ben açıkçası itibar etmiyorum yazılan söylenen hiç bir şeye..."
    bunları yazabildiğine göre sen de nankör olan devlet düşmanlarındansın...özenmeye gelince batıya özenip kendi ülkenizi beğenmezsiniz ama bi yerden kuyruğunuza basılınca menfaatinize olmayan bişey olunca batılı ülkelerden 20 sene önce emekli olmak istersiniz...hangi batılı ülkede 43 yaşında emekli olunuyor ? sizin gibi devlet düşmanlarını hiç emekli etmem ben devlet olsam gidin yunanistanda olun emekli...

Üye
    gulsah.kilic Avatarı

Gerçek Adı
    GÜLŞAH KILIÇ
    Son Giriş
    03.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN SİLİFKE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@ensplt

devlet düşmanı asla değilim devlet memuruyum hastalığım şu an çalışmamı engelliyor insanlara bu kadar önyargıyla yaklaşmaya hakkınız yok bu yasayı bekleyenlerin hepsi vatan hainimi ayıp ettin bu son mesajım

Üye
    ensplt Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    15

@gulsah.kilic
    eyt normal kadrodaki insanlar için ,engelliler zaten erken emekli oluyor yaş beklemeden ama hala erken emekliliğin bile eyt sini isteyip 2 yıl önce emekli olayım eyt çıkarsa diye düşünen ve bundan da devleti suçlu tutanlaradır lafım...avrupanın hiç bir ülkesinde bu yaşlarda emeklilik yok türkiye hatta yaş bakımından daha düşük olanlardandır...bu hükümetin 18 yıldır ülkeye her açıdan getirdiği huzur ve rafahı görmezden gelip eyt ydi poşet di domates patates di bu seviyeye indiren acizleredir vatan hainlerinedir lafım... hele ki engelliler adam yerine koyulmazken 18 yıl öncesinde şimdiki hakları muazzamken bu nankörlüklerinizedir lafım...

Üye
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    Cide
    Alınan Beğeniler
    464
    Verilen Beğeniler
    242

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @ensplt...bir de senmi çıktın başımıza şimdi hadii hocam bak işine gücüne,tamam akp li olmayınca fetöcü terörist din karşıtı nankörlerden oluyoruz sizlere göre , sen ve sizin gibilerden bıktım artık yaa varsın öyle olalım haklısın tamam.

bu arada en ufak bir şeyde yazılarımı silen 1 hafta bana ban koyan admin efendilerin bana ''nankör hükümet düşmanı git yunanistana emekli ol''gibi laflara bir şey yapmamaları çifte standartın bu site de nasıl da tavan noktasında olduğunu gösteriyor!!..helal olsun kolay gelsin diyorum ne diyeyim!!