TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    marto1 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:59
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    95
    Verilen Beğeniler
    167

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar bakın bimer,cimer,sgk,ombustman faso fiso boş yere zaman harcamayın aynı cevaplar gelecek

bu iş milletvekillerinin işi varsa tanıdık vekil sokacaksınız yapılacak bir düzenleme kanunlaşacak sonra resmi gazetede yayınlanacak.

ha bu aralar iyi parti vatandaşın taleplerini meclise aktarıyor varsa içinizde ankaralaı bu durumdan müzdarip gidip meclise randevu alsın bu iş böyle çözülür.

Ankaralı dostlar bu iş sizde zamanınız varsa bu konuyu dile getirin kimi yakalarsanız anlatın ankaradan vekilleri bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Yokmu Ankaralı TBMM'ye yakın kişiler?

Üye
    wolfur Avatarı

Gerçek Adı
    Furkan B.
    Son Giriş
    22.01-2020
    Saat
    15:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sanırım EYT ler bile hakkını alamazken bizim sayımız daha az kimse sallamayacak gibi Ben tanıdık baktım ama bulamadım böyle kanun değiştirebilecek kimse yok

Üye
    DepresifLife Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz y.m.
    Son Giriş
    02.02-2021
    Saat
    23:23
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    37

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Kesinlikle Haklısınız. Aslında Mevcut Hükümetin çıkarmış olduğu Kanundan önce 15 yılını (Prim ve Fiili gün olarak) tamamlayan engelli bireyler emekli olabiliyordu. Lakin biz yaptık oldu mantığıyla hiç bir şekilde ön onay fikir düşünce almadan kanun yaptıkları için mevcut kanunu onaylayıp bizleri mecbur ettiler. Konu ile ilgili Aman dişimi sıkayım 2 sene daha sonra emekli olurum düşüncesi hakim olduğu için kimseden de bir icraat bulunmuyor. Forumdaki bir arkadaş Cimere bu durumu ilettiğini belirtmişti sonucu bekliyorum. Konu ile ilgili kendi durumumdaki maduriyeti de sizlere aktarayım. 2004 yılında Akondraplazi (cücelik+ skolyoz) teşhisi ile %67 rapor aldım. Başbakanlık kartım vs her türlü belgemi aldım. 2005 yılında çıkarılan 5378 Sayılı Kanun Maddesi ve 26230 Sayılı Yönetmeliğe göre Akondraplazi Cetvelde olmadığı için engelli statüsüne dahi konulmadım taki 2019 yılına kadar. 14 sene sonra tekrar Engelli oldum ancak rapor aldığımda %45 rapor aldım. 2006 Bağ-kur başlangıcım + şuan aktif 4A'lı olarak çalışıyorum. Özetle eskiye göre 2021 tarihinde emekli olabilecek iken Sn Çok Bilen Mv'lerimiz sayesinde 2026 yılında emekli olacağım. Lakin söylediğim gibi ben elini taşın altına koymayı seven insanlardanım. Normalde 15 veya 18 senede emekli olabileceğim için günüm dolduğunda Dava açacağım ki benim de tavsiyem sizlere verilenle değil hakettiğinizi ve hakkınız olanı elde etmek için çabalayın. Aksi halde engelli olup bu hayata tutunmaya çalışmak tezatlık olur. Çünkü hepimiz bize verilenlerin ötesine geçebilmekteyiz. İyi günler.

Üye
    marto1 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:59
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    95
    Verilen Beğeniler
    167

Bu iş ancak Anakarada 10-15 kişi meclise gidip randevu alınırsa çözülür.

Yokmu ankaralı aramızda ??

konu ile ilgili farkındalık yaratmak için sosyal medya sayfası mı açsak ?

Üye
    darkblade106 Avatarı

Son Giriş
    06.01-2021
    Saat
    18:25
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Dua edelimde elimizde olan hakları almasınlar.Bugün yapıldı bu acıklama;
    Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, emeklilik sistemini reforme etmenin yapısal dönüşüm adımları arasında bulunduğunu söyledi. Albayrak, TBMM Genel Kurulunda görüşülen bakanlığının 2020 yılı bütçesi üzerinde yaptığı konuşmada cari açığı kapatmak için emeklilik sisteminin değiştirileceğini söyledi

Üye
    koseharun27 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:11
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

aynı durumda bende varım 2005 sgk girişim %50 vergi indirim raporum var başvuru yapmamız dilekçe yazmamız gereken yer varsa bildirirseniz bende yaparım başvuru

Üye
    wolfur Avatarı

Gerçek Adı
    Furkan B.
    Son Giriş
    22.01-2020
    Saat
    15:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben Cimere yazdım, onlar da Ümraniye aile ve sosyal güvenlik kurumuna döndüler, onlar da otomatik cevap verir gibi bildiğim şeyi söylemişler. Yani 5 yıl sonra emekli olabileceğimi. Çünkü kanun böyle demişler. E zaten ben de bu kanuna itiraz ediyorum ama gel görki anlayan nerede.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12