TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 40 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MUSTAFA44 Avatarı

Son Giriş
    24.02-2020
    Saat
    20:45
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    10

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sürekli aldığım rapor 11 sene oldu. 4 sene önce emekli oldum
    arada 1,5 sene sonra kontrol muayenesi gittim teşhis değişti oran düştü 50 de kaldı aradan 2 sene sonra dün bir kağıt postacı imzaladım aldım tekrar sevk rapor vs istiyolar bulunduğum ilden başka ile kontrole neden anlamadım hakem hastaneymiş uğraş dur

baştan aşağıda yazacam gönderilen kağıt şöyle yazıyor:

"193 sayılıvergi kanunun 4842 sayılı kanunla değişik 31,maddesine göre aylık bağlandığından kurumumuz müfettişi tarafından yapılan incelemede arştırma sonucu tekrar yetkili hakem hastaneye sevk işlemi uygun görüldüğünden düzenlecek olan ayrıntılı bilgileri içerir ıslak imzalı mühürlü sağlık kurulu raporunun il müdürlüğümüz emeklilik servisine gönderilmesini bilgilerinize arz ederim"

böle yazı geldi
    öceki konrole gittiğim araştırma hastanesi idi bilgi evra vs hepsini verdim raporu kabul etmeseler 1 2 ay sonra gönderirlerdi
    şimdi 2 sene sonra kalkıp hakem hastaneye göndermesi tuhaf geldi şimdi itiraz falan edbilir miyim

ne yapmam gerekiyo

tşk ederim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:43
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.649
    Verilen Beğeniler
    3.120

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @MUSTAFA44

Hastane genel bir denetime tabi tutulmuş ve sizi de o bağlamda davet etmişler. Gidip kontrolden geçmek zorundasınız ki maaşınız kesilmesin.

Üye
    MUSTAFA44 Avatarı

Son Giriş
    24.02-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    10

arkadaşlar heyete girdim hakem denizli devlet hastanesinde belge bilgi vs verdim bir kısmını aldılar hastanemizde daha önceden herhangi bir kayıt muayene olmadığından aynı ildeki araştırma hastanesine gönderdiler bilgilendirme yapıp raporu getir dediler araştırma hastanesine gittim aynı şeyi söylediler onlarda daha önceden muayene falan olmadığımdan herhangi bilgilendirme yapamıyoruz dediler devlet hastanesine tekrar geldim söyledim yapacağımız bir şey yok şaşdım kaldım bendemi bir gariplik var işler tıkandı nasıl çözümlenir yani o müfettiş orda kaydımın olmdığını bile bile hakem hastaneye beni neden gönderir böle bir iş başına gelen varmı ne yapmam gerekir

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.649
    Verilen Beğeniler
    3.120

@MUSTAFA44

Müfettişi bulmaya çalışın bence. Aman, muallakta bırakmayın sakın!

Üye
    MUSTAFA44 Avatarı

Son Giriş
    24.02-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    10

2015 de emekli oldum 2017 7 ayında kontrol muayenesi için araştırma hastanesine sevk edildi rapor geldi psikiatriden oran%50 verdiler emekliliğim devam etti 2019 nisan ayında sgk dan maliyeden isteniyormuş yazı geldi denizli hakem hastaneye sevk ettiler gittim yüzüme baktı dosyaya bakmadan sadece eski rapora bakarak çıkabilirsin dedi ben tepki verdim nasıl karar vereceksiniz dedim muayene etmeden burda işler böyle yürür dedi çıkabilirsin sinirlendim çıktım heyete girmek için tekrar denizliye gittim yüzüme baktı çıkabilirsin dedi birdaha tepki verince buraya seni neden gönderdiler biz sana rapor vermeyiz seni tanımıyoruz uzun süre muayene girmen gerekli dediler ben burda ikamet etmiyorum dedim benim ne suçum var gönderdiler bende geldim dedim rapor %0 rapor vermişler başka hastaneye sevki uygun bulunmuştur diye ibare geçmişler ankarayı aradım %50 sürekli onaylandı dediler sgk yı aradım ankaranın verdiği katidir dediler onaylanmışsa bitmiştir dediler fakat yeni geldi karar sgk ankara maliye yanlışlık yapmış tekrar fakülte hastaneye gönderiyorlar bu nedir anlamadım dakka başı oraya buraya ankara 2017 deki raporu kaale almış görünüyor ne yapabilirim teşekkür ederim..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.649
    Verilen Beğeniler
    3.120

@MUSTAFA44

Ne denebilir ki kardeşim. Sabır! Ama söyledikleri hastaneye gidip muayene olmak zorundasın. Aksi halde maaş kesilir.

Üye
    MUSTAFA44 Avatarı

Son Giriş
    24.02-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    10

üniversite hastanesinde 3 ay kontrole geleceksin dediler gittim heyete girdim fakat durum bildirir raporu yazmışlar bende ikaz ettim düzeltmeye çalışyolar yani heyet durum bildirir raporuna istinaden hazırlık yapmışlar şimdi başka doktorlar devreye girer diye düşünüyorum rapor yeniden hazırlanıyor diyorlar başhekimin imzası kalmış ne olacak bilmiyorum aksi bir durum olursa itiraz edebilirmiyim yukarda yazdığım denizli hakem hastane meselesinde sonuç çıkmadı yeniden üniversite hastanesine sevk oldum yani hakem hastane üniversitemi oluyor itiraz edebilirmiyim? birde sadece psikiatri baktı diğer doktorlar bakmadı öle rapor olurmu kabul ederlermi?

Üye
    fatih_123 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:04
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    10

@MUSTAFA44
    hastalık durumlarını yazıp sgk ya postalayacaklar son duruma sgk karar verecek. maaşın kesilme durumu vs olursa o zaman itiraz edersin şimdi değil. eline daha rapor geçmemiş neye itiraz edeceksin

Üye
    MUSTAFA44 Avatarı

Son Giriş
    24.02-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    10

@fatih_123
    kardeşim olduki bir sorun çıktı hakem hastene meselesini soruyorum raporun sonucunu dahi vermiyorlar sgk dan öğrenirsin diyorlar

Üye
    Adress34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Rapor ıslak imzalı ise, e-nabızda gözüküyor.
    Cepte web'ten gir. Masaüstü ayarla ekranı döndür yatay yap rapor oranı görürsün.

Üye
    algaNihat Avatarı

Gerçek Adı
    nihat
    Son Giriş
    27.02-2020
    Saat
    22:41
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    7

@MUSTAFA444 Durum bildirir raporları da rapor yerine geçer.
    Bende aynı şekilde Durum bildirir raporuyla emekli olmuştum.
    Ankara SGK yüksek kurulunda oran verirler size bildirirler. Allah kolaylık versin

Üye
    fatih_123 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:04
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    10

@MUSTAFA44
    hakem hastane sgk oluyor zaten hastanenin son raporuna sgk onay verecek veya reddecek. sen sgk nın sonucu olumsuz gelirse ona itiraz edeceksin.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.649
    Verilen Beğeniler
    3.120

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    @deathless

Engelli emeklilerin tümünü iptal etseler sarayın masrafına yetmez. Bence engellilere bunların reva gülmesinin neden bunu yaptıklarında bir bedelinin olmayacağını bilmeleri. Yapabiliyorlar ki yapıyorlar...

Üye
    MUSTAFA44 Avatarı

Son Giriş
    24.02-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    10

@Adress34
    ince düşüncenizden dolayı teşekkür edrim baktım düşmemiş e nabıza normalde raporun bi nüshasını veya bilgi vermek zorundalar ama vermiyolar.

@Sevil001
    bilemedim nedendir suriyeliler onların suçu değil içeriye almadan ülkelerinde bir şekilde yardımcı olunabilir şimdi olduuğu gibi geç kalındı siteyi engelliler biz takip ediyom gerçekten zor neler var neler halime hamd ediyorum rersmen işkence anlayış olmayan doktorlar. gittiğm doktorların %80 i suçlu muamelesi yapıyolar savcı gibi sorguya çekiyorlar elimde nöbet geçirdiğime dair video eeg sonuçları vs sinema çeviriyorsun diyor hele biri çatlamamamak elde değil zaten zor nefes alan hasta psikolijisini bozuyorlar bana ağır ilaçlar verdiler önceki teşhise göre intihara gidiyordum çatlayacaktım ayıktım doktor değiştirdim 15 günde bir iğne nerdeyse asgari ücret fiyatına ilaç vermekmi kolay emekli edip rahat ettirmekmi ordan burdan ambulans acildekiler yine senmi geldin diyorhesabı sen yap okadar yani çalıştımmı sıkıntı oluyor emier almak vs konuşulacak çokşey varki bakalım ne karar vercekller başınızı ağrıttım özür dilerim.ALLAH yardımcımız olsun amin.

@deathless
    inanın ilaç parası emekli maaştan çok olduğu günler oldu kafa rahatlığını sağlamak daha ucuz ne demek isteğimi anladınız..

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: OturanBoğa Mesajı Gör
    @deathless

Engelli emeklilerin tümünü iptal etseler sarayın masrafına yetmez. Bence engellilere bunların reva gülmesinin neden bunu yaptıklarında bir bedelinin olmayacağını bilmeleri. Yapabiliyorlar ki yapıyorlar...
    iptal için bir kaç cellat yeterli söylediğin tamamdır.

Üye
    marto1 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:44
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    64
    Verilen Beğeniler
    75

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    oturanboğa 'nın dediği gibi engelli emeklilik maaşları saraya yetmez.... bu paralar onlara çerez parası ama onların gözünde boşuna akan musluk.

sarayın günlük masrafı 5 milyon TL bu yorumu okuayn engelliler uyanık olun Türkiye her geçen gün daha berbatlaşıyor.

artık 90'lı yılları bile özler oldum ekmek kuyruğu olsun tüp kuyruğu olsun mutluyduk herşeyi alabilecek geç te olsa alabiliyorduk o zamanlar daha mutluyduk.

AKP bizim mutluluğumuzu gençliğimizi emeklerimizi ve herşeyden önemlisi hayellerimizi sömürüyor.

Uyan ey Türk vatandaşı uyan !!!!

Sayfa 1 / 3 123 SonSon