TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 40 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:26
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    413
    Verilen Beğeniler
    220

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @marto1

hocam bu söylediğin şeyler bu site de ban vatan hainliği sebebi,mimli birisi olarak söylüyorum!..yukarıda yazdığın şeyleri haksızlıkları sırf akp yapıyor diye savunanlar var bu site de adminlerden de aldıkları cesaretle!!
    bu ülke de haklıyız ama alacağımız yok maalesef,bu hükümet gitse dahi bunların pisliğini en az 30 yıl kimse temizleyemez!..dediğin gibi hayallerimizi umutlarımızı gençliğimizi her şeyimizi çaldılar bizden her şeyimizi yazıklar olsun!!

Üye
    MUSTAFA44 Avatarı

Son Giriş
    24.02-2020
    Saat
    20:45
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    10

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    @algaNihat

kardeşim nasıl yani durum bildirirde ne gibi bilgiler oluyor sadece teşhismi yazılıyor sanırım banada öle yapmışlar bilgi verirmisiniz

bugün sgk ya ulaşmış telefonla öğrendim fakat oran yazılmamış sadece teşhis yazılmış öncekiyle aynı heralde önceki raporum %50 dissosiyatif bozukluk konversiyon bozuklukla aynı gibi heyete girdim heyet raporuma sadece konversiyon bozukluk yazılmış araştırdım aynı gibi dissosiyatifle anladığım.
    hastalık oran yazılmamış dedi sgk kadarı ile durum bildirim raporu olabilirmi anlamadım öle anlamışlardı onun çalışması yapıldı sanırım engelli raporu diye ayıktırdım ama yine onu göndermişler şimdi ne olacak dedim bilmiyorum belki tekrar gönderirler belki başka ile sevk dedi bilmiyorum ne karar verirler başından böle bir durum geçen varmı
    not zaten önceki aldığım rapor dissosiyatif bozukluk %50 ankara onayladı 3 ay geçti tekrar istemişlerdi rapor.

Üye
    algaNihat Avatarı

Gerçek Adı
    nihat
    Son Giriş
    27.02-2020
    Saat
    22:41
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    7

@MUSTAFA44 SGK Teşhis ve Tanı Kodları ile oran verir kardeş.
    Çok fazla kafana takma inanıyorum ki emekliliğin devam edecektir.

Üye
    MUSTAFA44 Avatarı

Son Giriş
    24.02-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    10

algaNihat
    sağolun sizide yordum yani tedavi edilen edilemeyen oran değişiyor sadece kod nasıl ayırt edecekler.

Üye
    MUSTAFA44 Avatarı

Son Giriş
    24.02-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    10

dağ fare doğurdu koca 3 derece üniversite hastanesi durum bildirir rapor heral bilemedim kodu falanda yazmamış ne yaşadıklarımı yazmış doğru yazmış önceki %50 raporun aynı teşhis koymuş fakat altına oran sıfır yazmış yani bir karar veremedik ama hasta ddd.. bilemedim artık burnuma kötü kokular gelmeye başladı bi iş var bu işte diyorum.
    2017 de başlayan soruşturmada
    1.arştırma hastaneden aldığım %50 aradan 1,5 sene sonra istenen
    2. denizli hastanesi sadece bir kağıtla yüzüme bakarak çıkabilirsin diyen doktor ve heyet 3. derece sağlık kuruluşuna sevki uygundur %0
    3. üniiversite hastanesine sevki uygundur gelen kağıt 3 ay muayene durum bildirir raporu altına %0 oran ve tekrar başa dön
    4. hastane konya üniversite hastanesine sevki uygundur
    heralde ülkenin bütün hastanelerini gezeceğim 170aradım 184 ara dedi aradım boş aynı benim bildiklerimden fazlası yok çözüm yok diyorum gittiğim hastane seni tanımıyoz diyor niye buraya gönderdiler diyorlar şimdi konyadada beni tanımıyolar kısır döngü ben söyledim ben dinledim

simdi nereye başvursam cimer falan işe yararmı şaştım kaldım yani sonuç alan varmı bu işlerden yada kimi kime şikayet edeyim
    ona göre yol izleyeyim

Üye
    fatih_123 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:04
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    10

@MUSTAFA44
    tanı teşhis nedir? aldığınız raporu buraya yüklerseniz birimizden bir fikir çıkar elbet

Üye
    MUSTAFA44 Avatarı

Son Giriş
    24.02-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    10

@fatih_123
    engelli raporu istemiiş sgk onlar durum bildirir raporu elime geçmedi sadece memur bak böle yazmışlar dedi hatrımda kaldığını söylüyorum konversiyon bozukluk ve ataklar görüldü saldırgan ataklar korku endişe ataklar görüldü xxx ilaçlar veriildi ekarte edildi bu atakların devam ettiği görüldü unuttuğum bunun gibi bir takım yazılar vardı bu kadar yazının altına %0 yazmaları garibime gitti yani yanlşlık olabilirmi oran sıfırda da olsa verildiyse neden konya hakem hastaneye gönderilsin bi gariplik var bu işte polis suçluyu tutmuş sen suçsuzssun gibi birşey

Üye
    fatih_123 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:04
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    10

@MUSTAFA44
    raporda sayısal hata olacağını sanmıyorum. atıyorum %40 yerine %0 olmaz. böyle bir yazım hatası olamaz yani. ilaçla ekarte edildi vs yazmışsa. ilaçla düzeldiğini belirtip oran vermemiş görünüyorlar. bu durumda iyileşmiş görünüyorsun engellilik durumun ortadan kalkmış.

Üye
    MUSTAFA44 Avatarı

Son Giriş
    24.02-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    10

@fatih_123
    ekarte edildi fakat devamında nöbetlerin devam ettiği görüldü diyor

%0 veridiyse neden hastaneye sevki uygun bulundu diyor ozaman %0 kabul etmiyorlar
    %0 nedemek benmi yanlış anlıyorum yani sağlıklısın herhangi sorun yok hastalık yok
    hastaneye neden sevk etsinlerki benim sorunum konversiyon bozukluk bir sorun çıktımı tetiklenen inatçı ard arda devam eden bir rahatsızlık önceden çalışan biri olarak söylüyorum nöbet geçiren saldırgan olan çeşitli hallere giren nöbet ğeçiren birini kim çalıştırmak ister hele halkla iç içe mesala markette siz çalıştırmak istermisiniz
    çalıştım ama nasıl işyerindekiler artık git istirahat rapor al elimde kaldılar zoraki engelli statüsünde çalışıyorum sonuçta idare ettiler.
    sonuçta emekliyim onu verdiği bir rahatlama var maddi manevi evden dışarı çıkmıyorum kendimin doktoru olmaya çalışıyorum sadece ilaç yan etkisi dahi çalışmama engel yemek dahi ilacı içip bekliyorum sonra yemek yiyebiliyorum kolum kalkmıyor uykum en az 9 10 saat vs anlatacak çok şey var işte bunları doktorun yanıda unutuyorum söylemeyi çünkü suçlu gözüyle sorulan sorunlardan kendi derdimi anlatamıyorum sadece dürüstüm olmaya çalışıyorum inşALLAH ahlakımda yalana yer yok böle sorunlara neden olabiliyo malesef yanlış işlerin yapıldığı hakların yenildiği sahte işlerin yüzünden başımızın ağrıdığını bir ülkedeyiz
    kimse risk almıyor g korkusu acabalar sal gitsin mantığı o ona diğer başka hastaneye sallla kurtul böle bir durum var malesef
    Disosiyatif Bozukluk Nedir?

Üye
    Tımur Avatarı

Son Giriş
    13.02-2020
    Saat
    02:43
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

@Sevil001

Varsa bir tanrı alırımdan önce bu dünya' da hukuk devleti anayasalı ülkede nasıl hak-hukuk gasp edilebilir diye düşünüp çabalasak nasıl olur acaba? Armut piş ağza düş.

Hem hakkını yedirdiğine inandığına da yazık değil mi? Varsa gerçekten bir imtiha yaratıcısı, o kaynakları paylaşmayan kişiler cehenneme gidecek ve sebebi sen ve diğer haksızlık karşısında susanlar olacaksınız.. İkisi de mantıksız.

Tanrı olsan birbirini öldürerek, birbirini hakkını gasp ederek yaşayan organizmalar yaratır-programlarmıydın?
    Tanrı mükemmel olmak zorundadır. İmtihan dünyası olduğu varsayılsa- gerçek bile olsa. İmtihan şartları adil olmalıdır. Üniversite sınavlarına girmeden önce, okumayı kendin seçiyorsun değil mi? Hatta bilincinde ve tamamen sınavın sonuçlarından somut eminsin. Bir gayb sınavı söz konusu kesinlikle değil. V.s.

Üye
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    413
    Verilen Beğeniler
    220

@Tımur..hocam kimse bir sabah kalkıp bugün hakkımı nasıl yedirsem diye düşünmez zaten!...hakkımızı savunup almayı kimseye papuç bırakmamak hakkettiğini sonuna kadar almak herkesin her insan ın ortak isteği önceliğidir ve öyle de olmalıdır zaten,ama bu sistemsizlik haksızlık çifte standart her türlü iki yüzlülük çıkar menfaat ler içindeki bir ülke de ya mümkün olmuyorsa ve allah a dua edip dilemekten başka ne yapılabilir ki!?..hele hele senin itiraz ettiğin sevmediğin bir sistemi bu site de binler ve bu ülke de milyonlar varsa savunan?..kimse demiyor ki bir çaba gösterme uğraşma hakkını savunma otur evinde ellerini aç allaha dua et her gün diye de!
    ki koyun gibi güdülmek istemeyenler özel emirler ile terörist fetöcü ilan edilmişlerse bu ülke de!??....bence bazı şeyleri iyi irdeleyip ondan sonra insanları eleştirmek gerekir.

Üye
    MUSTAFA44 Avatarı

Son Giriş
    24.02-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    10

@Tımur

kimsenin ettiği kimseye kalmaz emin ol yara alır sendeler ama doğru duvar yıkılmaz başımdan geçen olayı anlatayım hastalanmaya başladım ilk zamanlar 2005 te bi anda birşeyler oldu bana çalışırken usta ben kötüyüm bihaller oluyo çok sinirliyim sen git odama ben geliyorum demeye kalmadı yere düştüm nöbetmiş o doktor bu doktor derken bir kaç ilaç hadi git 2 3 aya kalmaz iyi olursun dedi citol yazmış tam tersi azdı yoğunlaştı okadarki günde 7 sefer öleki cam çerçeve kalmadı hertarafım kesik gitmediğim hastane kalmadı bendede hal, 7 sefer nöbet diazem vs kaç sefer fayda yok bir kaç ay sonra kim konuşsa rapor al ben pskiatrinin engelli durumuna girdiğini dahi bilmiyorum bi araştırdım ALLAH razı olsun bu engelliler biz sitesinden araştırdım doğruymuş iletişime geçtim vs vs o heyet bu heyet derken inanmadılar epikriz vs istiyorlar gittiğim hastanelerdende almadım ne bileyim artık topluyorum rapor vemediler her gittiğimde hüsran bir gün hasta oldum hemen götürdü komşu bunun yatması lazım dediler o arada doktora söylemiş bu sürekli böle diye bi baktım biranda rapor verdiler şaştım kaldım şunu diycem herşeyin bir zamanı var doğru duvar yıkılmaz çektiğimiz sıkıntılar güzel günlerin habercisidir deselerde o ana sabretmek gerçekten zor yaşadıklarımız ne demiş aslanların şahı hz ali haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır hiç birimiz susmuyoruz sadece nasıl konuşacağımızı bilmiyor öğreniyoruz bir insan aynı anda hakim avukat doktor alim olamaz karşımdaki beni anlamıyor yıpratıyor üzüyorsa bu acı günler geçer o düşünsün ben sonuna kadar uğracağım yeterki doğru olayım ALLAH sabredenlerle beraberdir gafurdur rahimdir halimizi hakkıyla bilendir biz üstümüze düşeni yapmalıyız.

Üye
    gelgit Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:21
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@MUSTAFA44 Allah yardımcın olsun kardeşim

Üye
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    413
    Verilen Beğeniler
    220

@MUSTAFA44...HZ ali o sözü ile şimdiki hükümeti menfaati çıkarları için savunanları ne güzel de özetlemiş aslında...sana da çok geçmiş olsun sabırlar diliyorum hocam.

Üye
    MUSTAFA44 Avatarı

Son Giriş
    24.02-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    10

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @gelgit @deathless
    amin cümlemizin yardımcısı olsun.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon