TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 4 / 12 İlkİlk 12345678 ... SonSon
Toplam 166 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Aytektek Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:02
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bahadır bey hangi ssk lı yada memur emeklisi olmak icin hangisinin gün sayısının fazla olduğuna bakılmaz siz en son hangi sıtatüde 1260 calişmişim pirim yatmişsa örnek ssk pirimin 3500 gün fakat memuriyete geçtiniz hala memur olarak aktif calişansiniz 2000 gününüz oldu en son memur sıtatüsünde 1260 olması lazım yanliş hatırlamiyosam emekli sandığı pirimi yatmişsa en son aktif calişma memurluk kabul edilir memur emeklisi olunur

Üye
    Bahadırdr Avatarı

Son Giriş
    20.09-2019
    Saat
    11:59
    Yaşadığı Yer
    Isparta
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    0

Ok dogrudur son 7 yilda 4a fazla demk istemistim

Peki aylik baglama subeden baska gidecek yeri kaldi mi bu evragin acaba bu konuda bilginiz var mi?

Aklimda kaldigina gore siz de nisan ayi gibi emekli olmustunuz ya da mayis

En guncel bilgi siz de

Üye
    Aytektek Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Davlunbaz benim bildiğim memur kuruma emekli dilekçesi verdiğinde kurum gerekli koşuları doldurmuş ise emeklilik işlemine başlar sgk ya gitmeden bütün emekli evraklar hazırlanır bizim kurumda 6 işlem sonucunda emeklilik tamamlanır benim işlem 4 aşamada kurumda 6 aşamaya gelmeden evraklar sgk gönderilir sgk maaş bağlama genelde 10 günde biter bitiş işlemi sonunda sgk kuruma personelin ilişiğini kesilmesini emekli maaşı kesinleştiğini bildirir sanırım bu 5 aşama ve kurum calişdigi birime ilişigini işde şu sürede kes sin ser buda 6 aşama kişi ilişigini keser kurumla yaklaşık bu işlemler 2 ay ile 3 ay süre benim haziran 18 emeklilik dilekçesini verdim 15 günde daha 4 aşamada kurumda yani daha bir ay bekliycen sizin kurum muhtemelen mesleki yeterliliği yoktur ve hiç bir kisimda görevde caliştirilamaz düşündüğü icin direk emekliye sevk edecek sabirla bekleyin 3 ay sürebilir

Bahadır ben emekli olmadım işlemler devam ediyo 18 haziranda dilekçemi verdim sgk saglık kurulu emekliliğimi onayladı şuan işlemlerim devam ediyo agostosta inşallah ilk maaşı alırım en geç eylül olur

Üye
    Bahadırdr Avatarı

Son Giriş
    20.09-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Isparta
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    0

Tesekkurler

Sizin bu surec e devlette gozuktu mu yoksa sadece gorus mu sormustunuz

Üye
    Davlumbaz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    100

@Aytektek çok soru soruyorum kusura bakmayın. Raporu SGK'nın onayladığını nerden görürüz? E devlette 4c emeklilik işlemleriyle ilgili kayıt açıldığında emekli olabilir, SGK onaylamış diye düşünebilir miyiz? Ayrıca emekli sandığından emeklilik başlığını takip ederken login 39'da kaldı, ben sizi emekli oldunuz zannediyordum.

Üye
    Aytektek Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

Bahadır sgk kamu calişanların daire başkanligi na gelen emeklilik işdek yada görüş taleplerini maaş bağlama bölümüne gönderir orası yetkili yer onlar eğer malül yada engeli emeklilik talebi eden kişiler varsa onlar saglık kuruluna sevk ediyolar ve kabul yada ret yazılarını yada yeniden rapor isdenecekse onlar yazıyorlar kamu calişanların daire başkanlığının yetkili şubesi emeklilik icin orası o yuzden e devlette orası gözüküyo bu sizin yanıtmasın bütün emeklilik talep isdeklere bu şube bakıyo

Bahadır sgk santralini ara Evrak kayıt bölümünü işde kurula giden evraklar ordan öğren olumlu olumsuz sistemden görüyolar ama dur ben numara Ata'm ben ordan takip etmiştim

03124587442 ben bu numaradan takip Eti'm sgk evrak kayıt

Üye
    Aytektek Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

Davlunbaz temmuz zamlarının emekli ikramiyesine etkisi olduğu için biraz bekledim ondan

Üye
    Bahadırdr Avatarı

Son Giriş
    20.09-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Isparta
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    0

Cok tesekkurler gec saate kadar yorduk sizi

Yani dilekce veriyoruz 40 gunde kurumdan sgk ya anca giris yapiyor o evrak da 30 gunde anca ilgili daireye gidiyor .Vay vay vay .Daha inceleneip donecek oy oy oy.

Üye
    Davlumbaz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    100

@Bahadırdr anladığım kadarıyla biz daha yolun başındayız. Sizin evrak daha ileri aşamada görünüyor. Yine ayrıntıları paylaşırsanız en azından e devlete düştükten sonra aşağı yukarı ne kadar süre geçiyor bilgimiz olur.

Üye
    Bahadırdr Avatarı

Son Giriş
    20.09-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Isparta
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Oyle gorunuyor.Bir baska baslikta Darwas isimli kullanici vardi o arkadasimiz martta dlekce vermis mayista aylik baglama subeye ulasmis haziranda da yazisinin onaylandigini 20 gunde emekli edilecegini belirtmisti.Ben de nisanda verdigime gore diyorum anca tabi.

Kurumlarin isleyis usul ve kaideleri tam bilinse silsileyi az cok tahmin ederiz ama bilemiyoruz tabii.

Üye
    Bahadırdr Avatarı

Son Giriş
    20.09-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Isparta
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    0

Sayin Aytektek. Verdiginiz no dan ulastim kuruldan onay cikmis kuruma yaziniz gitti dediler simdi ne yapicaz?

Üye
    Davlumbaz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    100

@Bahadırdr hayırlı olsun. @Aytektek bilgilendirirseniz çok sevinirim. Yazı çıkıp kuruma gidince ne oluyor?

Üye
    Bahadırdr Avatarı

Son Giriş
    20.09-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Isparta
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    0

Dayanamadim personel subeye gittim yazi onaylanmis napcaz dedim, gelir gelmez ayrilisinzi yapariz bi daha dilekce verip bekletmeyiz hocam dedi ,hop dedim daha izinlerim var bi kullanaydim dedim, yohhhh dedi.

Üye
    Davlumbaz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    100

@Bahadırdr tahminen ne zaman gelirmiş?

Üye
    Aytektek Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bahadir bey hayirli olsun oncelikle Kurum gelen yaziyi size teblig edecek sonra emekli olmak is diyorum diye tebliye yazacaniz Kurum emekli islemleri icin sizden emekli dilekcesi isdiyecek dilekceyle beraber emekli isleminiz Kurum tarafindan baslatilacak Kanu calisanlari emeklilik daire baskanligina evraklar intikal ettiginde tahmini 10 gun icinde islemleri orda bitiyomus kuruma emeklilk kesinlesti ilisiginin kesilmesi diye kurumunuza yazacaklar kurumunuzda ilisiginizi kesme islemine basliycak bu islemler 2 ayi buluyo sonra emeklisiniz hayirli olsun

Sayfa 4 / 12 İlkİlk 12345678 ... SonSon