Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sarac Avatarı

Son Giriş
    14.12-2010
    Saat
    16:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar ben %58 raporluyum. Vergi indirimim de var. 1996 ssk girişim, 2970 ödenmiş günüm var .
    Bana yakın şartlarda emekli olan arkadaş varsa bilgi almak isterim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.256

gün.ay.1996 +) 17 yıl sigortalılık süresi ve 3920 gün primle emekli olacaksınız.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    sarac Avatarı

Son Giriş
    14.12-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bu erken yaşlanmadan emeklilik nasıl oluyo ben bilmiyorum benimde vergi indirimim var %58 raporluyum 2950günüm ödenmiş 17 yıl ve 3920 günü doldurduğumda 35 yaşında olucamda ben de ssk ya nasıl başvuru yapmalıyım malulen emeklilikmi isticem erken yaşlanmamı.

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:39
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Vergi indirimi olan engellilerde yaş sınırı olmadığı için,yaşlanma sizin için söz konusu değildir.Gününüzü ve priminizi doldurduğunuzda erken emeklilikten faydalanacak ve emekli olacaksınız.

Üye
    sarac Avatarı

Son Giriş
    14.12-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki günümü ve primimi doldurduğumda bağlı olduğum ssk müdürlüğüne nasıl başvuracağım ne diyeceğim bu ssk işleri beni bıktırdı yaaa başvuruyu dilekçeyi ne isimle neşekilde yapmam doğru olur ssk dan korkar oldum yaa küçük bi yanlışlık yapsam emekli etmez bunlar adamı.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.256

SGK'dakiler memur. Bunu unutmayın.. Bıdı-bıdı etseler de işleri sizin işinizi görmek. Hiç dert etmeyin... Emeklilik zamanınız geldiğinde tek yapmanız gereken şey vergi indirim hakkınızın olduğunu ve sakatlıktan dolayı erken emekli olmak istediğinizi söylemek. Bu kadar. Başvuru için gerekli evrakları (ki bunların içinde sağlık raporu yok) teslim ettiğinizde emeklilik işleminizi başlatacaklar...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    sarac Avatarı

Son Giriş
    14.12-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey. sakatlık raporum vergi indirim belgemle aynı 3 derece vergi indirimim var fakat sağlık kurulu raporumda hastalığı ilerleyicidir yazılı
    ben vergi indirim hakkımı yenilemek istesem defterdarlık bana neder bilen var mı. raporum %58 iki puandaha artsa 2 derece vergi indirimim olacak ve daha erken emekli olacağım
    çalışamadığım için çok önemli

şimdiden sağolun.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.256

Hiç bir şey demez; hastaneye sevkinizi yaparlar... Ve yeni rapor %60 ve üzeri olursa, sakatlık indirminiz 2. dereceye yükseltilir.

Yalnız, aman diim, Midyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın!

Üye
    sarac Avatarı

Son Giriş
    14.12-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    olabilirmi yaaa