TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ibrahimsami Avatarı

Son Giriş
    16.05-2019
    Saat
    14:41
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    %50 engelli raporum ayrıca vergi indirimim var. Geçen sene nisan ayında taşeron işçilere verilen kadro hakkından yararlandım. önceden asgari üret üzerinde yatan pirimlerim şu anda biraz daha arttı. durum böyle iken bir sene sonra kazanacağım emeklilik hakkımdan yararlanmalı mıyım? yoksa 6- 7 sene daha çalışıp ta öyle mi emekli olmalıyım. eğer çalışabildiğim kadar fazla çalışıp emekli olsam pirimlerim fazla yatmaya başladığı için emeklilik maaşımda fark olur mu.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    06:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.996
    Verilen Beğeniler
    3.551

@ibrahimsami

Maaş 3500 tl üzerine çıkmadıysa ve bu rakamla 3 seneden az olmamak üzere çalışabilecekseniz, olabilir. Ama ben olsam tereddütsüz emekli olurum. İstiyorsam emekli olduktan sonra çalışmaya devam ederim...

Üye
    Sugaremro Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    19.04-2021
    Saat
    21:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    103
    Verilen Beğeniler
    216

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kesinlikle emekli olup çalışmaya devam etmelisiniz.Benim primlerim hiç asgariden yatmadı ve son 8 sene asgari ücretin 2 katından fazla yattığı ve 7250 gün sigortam ödendiği halde 2145 TL maaş alıyorum.Sizin sanırım gününüz ve priminiz de düşük.Ne kadar çalışsanız da maaşınız istediğiniz seviyeye çıkmayacaktır.