Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 37 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    visirnet Avatarı

Gerçek Adı
    abbas
    Son Giriş
    29.03-2010
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    samsun/tekkeköy
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    o eskisi şimdiki ali candan arkadaşım saykılarımla

ayrıca sorumu cevapladığınız için taşaekkür ederim

Üye
    visirnet Avatarı

Gerçek Adı
    abbas
    Son Giriş
    29.03-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun/tekkeköy
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ben hastaneye sevk edildim ve yine %80 rapor verdiler pazartesi ssk ya verilecek ve emeklilik işleri başlamış olacak herhalde kaç güde sonuçlanır aylık bağlanması saykılarımla

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.244

2-3 ayda sonuçlanır.

Not: Tahsis numarasının alındığı günden itibaren maaş içerde birikmeye başlar.

Lütfen hem gelişmeleri buraya yazmaya devam edin hem de süreç tamamlanınca maaş ile ilgili bilgiyi şu başlığa yazmayı ihmal etmeyin: http://www.engelliler.biz/forum/emek...iyorsunuz.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    visirnet Avatarı

Gerçek Adı
    abbas
    Son Giriş
    29.03-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun/tekkeköy
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

pazartesi hastaneye raporumu almaya gitdiyimde doktor bana %80 işgöremezlik raporunu verdi benim önümde yazdı raporu aldığımda %73 yazıyordu buda yediyor ama bir sorun oluştururmu saykılarımla

ayrıca bütün gelişmeleri yazmaya devam edecem

Üye
    visirnet Avatarı

Gerçek Adı
    abbas
    Son Giriş
    29.03-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun/tekkeköy
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 14 07 2009 da malülen emeklilik için baş vurdum %73 rapor aldım ve ssk ya verdim bana bir bucuk iki ay içinde sonuçlanır dediler halen adresime herhangi bir kağıt gelmedi en geç ne zaman gelir?

bu emeklilik işlerini ankaramı onaylıyor yoksa il ssk genel müdürlüğümü onaylıyor bana yeni yasaya göre ankaraya artı gitmiyormuş doğrumu öğrenmek istiyorum

saygılarımla

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.244

Maluliyet Bölge Sağlık Kurulları karar veriyor artık maluliyete. Samsun'da bölge sağlık kurulu var (kapsama alanı: Samsun, Ordu, Sinop, Rize, Artvin), onlar karar verecek yani...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    visirnet Avatarı

Gerçek Adı
    abbas
    Son Giriş
    29.03-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun/tekkeköy
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben amasyadan başvurdum amasyada bir il olduğuna göre orası karar vermesi gerekmiyormu neden bana ankaraya gitdi dosyanız dediler onu anlayamadım

ayrıca soruma cevap verdiyiniz için çok teşekkür ederim saygılarımla

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.244

Yok, her ilde bölge sağlık kurulu kurulmadı... Sonu güzel olsun da...

Üye
    visirnet Avatarı

Gerçek Adı
    abbas
    Son Giriş
    29.03-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun/tekkeköy
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim almış olduğum %73 lük raporu ankara kabul etmedi yani bu temektirki devlet hastanelerin vermiş oldukları raporu ankara kabul etmiyor pazartesi beni amasya ssk genel müdürlüğüne cağırdılar herhalde başka hastaneden rapor isteyecekler benim sorduğum soru bu devlet hastanelerinin raporları kapul olmuyorsa neden beni ve benim gibileri uğraştırıyorlar da rapor aldırıyorlar bunların birbirlerinden haberleri yok
    hastanelere verilen malülen emeklilik için verilen prösüdüre göre kalp trnsplatasyonunu kalp foksüyonları ne olursa olsun %70 ve hiper tansiyondanta %10 verdiler bunu kurul %73 e indirdi bu raporu kabul etmediler acaba ne etmem gerekiyor bana bir yardımcı olurmusunuz
    saygılarımla

Üye
    senveben Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    15:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hiç üzülme bence muhtemelen kalp nakli zor bir operasyon ve bu operasyonu yapan hastanenin bu raporu verebileeği yönünde kanaat getirmişlerdir. Bu operasyonu yapmayan bir hastanenin bunu tesbit etmesi ve rapor vermesi pek mantıklıda değil bundan dolayı raporu kabul etmemişlerdir. O yüzden nakli gerçekleştiren hastanenin raporunda hiç bir sorun çıkmaz. Kalp naklinin oranı sabit bildiğim kadarı ile.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.244

Evet evet, senveben'in yazdığı gibi düşünüyorum ben de. Sadece uzman hekimlerin olduğu hastaneden imza almak istemişlerdir. İş uzasa da sonu güzel olacaktır...

Üye
    visirnet Avatarı

Gerçek Adı
    abbas
    Son Giriş
    29.03-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun/tekkeköy
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şimdise benden istediklerini söyleyeyim ilk işe girdiyimdeki sağlık raporu eski ekokardiyokrafi raporları eski epikirizler hepsi tamamda ben ilk ssk numarası aldığımda yani işe girdiyimde böyle bir rapor istememişlerdi sadece kimliğinizi verin yeter dediler olmayan raporu nerden alacam arkadaşlar
    bunun yerine askerlik teris belkesini versen kabul ederler mi acaba çümkü askere gitmeden ssk nom vardi ve sağlıklıydım askerden geldikten sonra arabistana gitdim orda 8 ay sonra hastalandım
    ben ssk nomu 01/04/1997 de aldım askere 23 ağustos 1998'de kitdim 21 şubat 2000'de teris oldum nisanda arabitana gitdim 20/01/2001de de hastalandım

bana cevap saygılarımla

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.244

Evet, askerlik belgesi işe yarar. Ayrıca ilk hastalandığınızda doktor görüşleri, epikriz veya rapor var idiyse, onlar da işe yarar.

İlk defa sigortalı olarak çalışmaya başladığın tarihteki sağlık durumunu gösteren rapor EĞER VARSA kuruma sunulur. Yoksa, "yok" diye beyanda bulunman yeterli

Üye
    visirnet Avatarı

Gerçek Adı
    abbas
    Son Giriş
    29.03-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun/tekkeköy
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim malülen emekli baş vurum 3 ayı geçmesine rağmen hiç bir gelişme yok cevapda yok bunu nasıl öyrene bilirim arkadaşlar saykılarımla

Üye
    visirnet Avatarı

Gerçek Adı
    abbas
    Son Giriş
    29.03-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun/tekkeköy
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar internetden emeklilik sorkulaması yaptım ve sonuç bunun gibi acaba ne temektir saykılarımla

"Aylık/Gelir ödenmektedir"

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon