Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ferhat_gebze Avatarı

Son Giriş
    30.08-2009
    Saat
    17:10
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba,
    ben dün defterdarlığa başvurdum vergi indirimi için gerekli evrakları verdim bana 3 ay içinde işyerine cevap gelcek dendi raporumu şişli etfalden aldım %57 diye ankara bunu kaça düşürür acaba vergi indiriminden yararlanabilirmiyim sizce ve vergi indirimi ile erken emeklilik aynı şeymidir yoksa emeklilik için birdahamı heyete gircem
    saygılar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Cetvel ve yönetmeliğe uygunsa rapor, hayır, maliye oranı düşüremez. Düşürse dahi itiraz hakkın var. Beklemekten başka şans yok...

Bir kez vergi indirim hakkı elde ettiğinde erken emeklilik hakkını da kazanmış olacaksın. Emeklilik zamanın geldiğinde yeniden rapor alman gerekmeyecek.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ferhat_gebze Avatarı

Son Giriş
    30.08-2009
    Saat
    17:10
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cetvel ve yönetmeliğe uygun olduğunu nasıll anlayabilirim benim raporumun tarihi 25.03.2009 tarihinde verdiler bana yani 2 ay oldu ve raporumda( sürekli )yazıyo ankaradan düşürürlermi acaba bu raporu

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Bir sorun olmaz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Düşürülülenler genellikle eski cetvel ölçüt alınarak verilen eski raporlar.
    Sizin raporunuz yeni düşürülse de vergi indiriminize engel olacak ölçüde olacağını hiç sanmıyorum,rahat olunuz.