TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 10 / 14 İlkİlk ... 67891011121314 SonSon
Toplam 202 mesajın 136-150 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    otomasyoncu Avatarı

Son Giriş
    24.09-2022
    Saat
    14:10
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @deasn12

Allah razı olsun kardeşim, rabbim hepimize emekli maaşlarımızı hayırlısı ile yemeyi nasip etsin. Sanırım evrak takibi sitesini çok takmamız gerekiyor. Birşey daha soracağım kusura bakmazsan, sgk emekli olursam ne kadar maaş bağlanır sitesinde çıkan rakamdan farklı bir rakammı çıkıyor. Genelde %5 daha fazla deniliyor ama karşılaştırabildiniz mi

Üye
    ercan 34 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:50
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    99
    Verilen Beğeniler
    255

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    @otomasyoncu

Hayırlı olsun kardeşim bir pijamalı daha çıktı
    Allah beni sabırla test etti demekki şükür benimki geç oldu güç olmadı,,)))
    Dediğim gibi kardeş Abo2 bağlama oranın 60 olacak ve bir tık artış olacak bende öyle oldu haftaya netleştir maaşın az sabır

Üye
    Raymen Avatarı

Son Giriş
    10.08-2022
    Saat
    20:19
    Yaşadığı Yer
    Nevşehir
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    9

@ercan 34 kardeşim pijamayi hazırladım daha giyemedim senin gibi maaşı ve birikmiş ödemeyi çektim. Ama daha 4A ödeme bilgisi boş promosyon için bankayla görüştüm daha SGK hesap açmamış gibi birşeyler dedi Haziran ayında bakacağız artık nasıl giyelim pijamayi hergun SGK banka arasında mekik dokunacak platform da deasn12 gibi biri daha çıkmadı biraz şans birazda bağlı bulunduğu ildeki işleyiş hızlı sanırım. Bu arada geçen sordum kontrol muayenesi varmı diye çalışan bayan sana demedik mi diyo bende evragi teslim aldınız hadi bay bay dediniz dedim bişey söylemediler baktı yok dedi eve gelen mektup da kontrol muayenesi karşısında bişey yazmıyor. Saygılar kardeşim

Üye
    salih2956. Avatarı

Son Giriş
    18.09-2022
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Merhaba acaba sizin raporunu kaçtı rahatsızlığınız neydi benim reddedildi dilekçe yazdım tekrardan maluliyet için ve reddedildiğinde herhangi bir açıklama da yoktu sgk ya gittim biz göremiyoruz itiraz dilekçesi ver dediler geçen seneden beri uğraşıyorum @Raymen

Merhaba acaba sizin raporunu kaçtı rahatsızlığınız neydi benim reddedildi dilekçe yazdım tekrardan maluliyet için ve reddedildiğinde herhangi bir açıklama da yoktu sgk ya gittim biz göremiyoruz itiraz dilekçesi ver dediler geçen seneden beri uğraşıyorum bana bu konuda emekliliği onaylanmış rahatsızlığı ne idi bilgi verebilecek arkadaş var mı

@otomasyoncu
    Süreci rahatsızlığınız rapor oranınızı yazar mısınız acaba Ankarada heyete gittim hastaneden rapor geldi reddedilmiş neden reddedildi belli değil itiraz dilekçesi yazdım tekrar değerlendirilmesi için bekliyorum bilgi verirmisiniz acaba durumunuzla ilgili

Üye
    ercan 34 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    99
    Verilen Beğeniler
    255

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    @Raymen

Hayırlı olsun kardeşim ben SGK ya gidip kendim bakmıştım ekrandan muayne kontrol varmı diye karşısı boştu herhangi bir şey yazmıyor eve gelen mektupta aynı şekilde kontrol yok yazıyor

Üye
    deasn12 Avatarı

Gerçek Adı
    hasan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:40
    Yaşadığı Yer
    AMASYA
    Alınan Beğeniler
    104
    Verilen Beğeniler
    126

@otomasyoncu Valla kardeşim ben emekli olmadan sorgulama yapmıştım 1975 TL çıkıyordu emekli dilekçem kabul edildikten sonra net 2025 TL maaş çıktı. Oda zaten 5019-19 hazine destek ile 2500 TL ye tamamlanıyor. Beklentimiz temmuz ayı inşallah güzel haberler gelir. En düşük emekli maaşında tekrar bir hazine desteği olacakmış. 2000 öncesi emeklilerin en düşük maaşı 4700 Tl olacak bu kesinleşti gibi. 2000 sonrası emekliler için ve en düşük taban maaşı 2500 olanlar içinde bir çalışma var.

@Raymen Saol kardeşim teşekkür ederim. Unutmadan şunuda belirtiyim ben 3 şubatta birikmiş olan şubat maaşını halkbankasından çektikten sonra promosyon için aynı gün yapıkredi bankasına gitmiştim. Yapıkredide görevli bayan benden sadece tc numaramı istemişti. Kendisi banka sistemi üzerinden hemen görüyor zaten tahsis numarası çıkıyor otomatik olarak. Tüm işlemleri yapıkredi mobile üzerinden yapmıştık beraber ve 15 dk sürmüştü. 26 martta yatan maaşım direk yapıkredi bankasına geçmişti otomatik olarak. 1 nisan tarihinde de yapıkredi tarafından 2500 TL promosyon yatmıştı.

Üye
    ercan 34 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    99
    Verilen Beğeniler
    255

Bende yapı kredi işaretledim ama eft havale ücretiymiş ilk maaşı yapı krediden alıp banka değişikliği yapabilirim heralde
    Bilgin varmıdır kardeşim

Üye
    deasn12 Avatarı

Gerçek Adı
    hasan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    AMASYA
    Alınan Beğeniler
    104
    Verilen Beğeniler
    126

@ercan 34 Yapıkredi bankası ile herhangi bir sözleşme yapmadı isen sorun olmaz. Önemli olan mobile üzerinden sözleşmeyi kabul etmen. Unutmadan herhangi bir arkadaşın tanıdığın var ise aynı bankadan maaş alırsanız referans olarak 250 TL hakkın olur. Tüm özel bankalarda geçerli bu referans ücretleri.

Üye
    ercan 34 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    99
    Verilen Beğeniler
    255

Eyvallah kardeşim şuan niyetim bankayı iptal etmek eğer iptal etmezsem referans sen olursun bilgin olsun
    Saygılar

Üye
    deasn12 Avatarı

Gerçek Adı
    hasan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    AMASYA
    Alınan Beğeniler
    104
    Verilen Beğeniler
    126

@ercan 34 Allah razı olsun kardeşim düşünmen yeter. Burda bulunan tüm yeni emekli olan ve olacak arkadaşlarımız birbilerine referans olmayı bence düşünmeli.

Üye
    otomasyoncu Avatarı

Son Giriş
    24.09-2022
    Saat
    14:10
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

Ben süresiz vergi indirimimi 2019 da almıştım. Sgk ya o kağıdı ve süresiz engelli raporumu verdim. Direk işleme aldı ve memura havale etti. 2 gün sonrasa e devlette emekliliğim gözüktü ama ücret daha hesaplanmamış.

Üye
    Raymen Avatarı

Son Giriş
    10.08-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Nevşehir
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    9

@salih2956 kardeşim senin ne kadar pirim günün var hangi sigortalı gurubundasin kaç yıldır SGK lisin giriş tarihin ve rapor oranın ne onları yaz önce burda çok kişi sana cevap verebilir. Herkes sağolsun birbirine yardımcı oluyor. Başından geçenleri yazıyor. Sen tam olarak yaz bilgi alırsın bu platformdan

Üye
    salih2956. Avatarı

Son Giriş
    18.09-2022
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

@otomasyoncu

Vergi indirim yazısını ben paylaşmadım yani görünüyordur diye onuda mı paylaşmam gerek benim sağlık kurulundan reddedilmiş acaba rahatsızlığınız neydi bende kalp yetmezliği mevcut kalp pili takılı 2016 da aldığım rapor %100

@Raymen

Malulen emeklilik için uğraşıyorum ben, prim sigortalılık süresi gibi şartlarını tamamladım 2016 da aldığım rapor %100 heyete girdim sgk ya yazı gitti sgk sağlık kurulu emekliliği reddetmiş bir bilgide alamıyorum neye istinaden Red oldu diye sizin rahatsızlığınız neydi sizde malulen emeklilik mi yoksa erken emeklimi oldunuz

Üye
    Raymen Avatarı

Son Giriş
    10.08-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Nevşehir
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    9

@deasn12 ben ziraat bankasından TC ile çektim parayı banka çalışanı hesabın açılınca yanıma gel dedi bende hesap açık değil mi dedim yok dedi zaten orayla calismayacagim için fazla konuşmadım iş bankasında hesabım var oraya taşıyıp promosyonu ordan almayı düşünüyorum orayla konuştum telefonda gelmenize gerek yok dedi telefonuma şifre gönderdi yapmak için olmadı önümüzdeki günlerde yine bakarım ve sizi ararım dedi gelen mektup da Haziran 24 gibi tarih var bence Mayıs ayını SGK ödedi asıl maaş banka sistemi Haziran ayında açılacak sanırım emekli ödeme bilgilerinde banka da gorukmuyor zaten ek ödeme maaş bilgisi olan kısımda saygılar kardeşim kib

Üye
    deasn12 Avatarı

Gerçek Adı
    hasan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    AMASYA
    Alınan Beğeniler
    104
    Verilen Beğeniler
    126

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Raymen benim birikmiş ödemede Tc numarası ile halk bankasın dan çekildikten sonra halk bankasın da otomatik olarak emekli maaş hesabın açılıyor zaten. Sen istesende istemesende Ziraat bankasında da emekli maaş hesabın açılcak. Önemli olan özel banka ile anlaşıp sözleşmelerin sgk ya ulaşmasıdır.
    Çünkü özel banka ile anlaşma yapıldıktan sonra anlaşmış olduğun özel bankada evrakları sgk ya gönderiyor sistem üzerinden sgk da bankayı güncelliyor.

Sayfa 10 / 14 İlkİlk ... 67891011121314 SonSon

Başlığın Etiketleri