TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    eren keskin Avatarı

Gerçek Adı
    eren keskin
    Son Giriş
    14.11-2018
    Saat
    21:22
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    15

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar emeklilik başvurumun gecikmesi üzerine sgk ya gittim en son 150 gün kadar çalışıp vergi indirimi aldığım işyeri nin çetrefilli işler yüzünden büyük bir sıkıntı içine sokuldum vergi indirimimmin dahi iptal olma durumu söz konusu
    ama canımı gerçek anlamda acıtan ise SGK personellerinin bana davranışı oldu resmen dolandırıcıymışım gibi davrandılar burnundanda kan aldırmıyorlar inanın ENGELLİYİ ENGELLİDEN başkası anlamıyor iyiki bu site kurulmuş BÜLENT abi bu siteyi kurduğun için öncelile sana daha sonra editörlerinden KELEBEK yani kısmet kardeşime ve BuTcHeR EYÜP abime Hiçbir çıkar gözetmeksizin yardımcı olan tüm üyelere herkezin huzurunda TEŞEKKÜR EDİYORUM iyiki varsınız

Üye
    Engelsizbiz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet ÖNDER
    Son Giriş
    16.09-2019
    Saat
    18:50
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Amin. Allah böylelerini kendi pisliklerinde boğsun yaşadığımız müddetçede bizden uzak kılsın inşallah... Aslında en temizi insanlarla insanlar bu tiplerde kendi gibilerle yaşaması olurdu hayatları boyunca kendi gibileri kazıklasın dursun. Görünmez bir perdeyle ayrılsak bunlardan ne güzel olurdu biz onları görmesek onlarda bizi görmesin...