Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    BaCillus Avatarı

Gerçek Adı
    Erkan
    Son Giriş
    14.12-2014
    Saat
    01:20
    Yaşadığı Yer
    Düzce
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    teşekkürler.

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

benim annem bundan faydalanamaz sanırım doğrumu anladım bilemiyroum bende gece körlüğü var % 72 % 76 olmak üzere iki ayrı raporum var iken vergi indirimi içi başvurdum % 57 rapor verdiler 56 olarak onaylandı geldi ama bakıma muhtaç kısmından kaybediyoruz sanırım doğrumudur... bi raporumun üzerine ağır engelli evet yazıyor ama işe yaramaz sanırım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    BaCillus Avatarı

Gerçek Adı
    Erkan
    Son Giriş
    14.12-2014
    Saat
    01:20
    Yaşadığı Yer
    Düzce
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benim ilk raporum 2006 dan ve şuanda rapor % 93 raporum 1987 doğumluyum annem çalışan, annelere erken emeklilik hakkından yararlanmak istiyoruz ama tam bi hesaplandırma yapamadık,
    doğum tarih [01/01/1964]
    işe giriş tarihi [20/06/1996]
    ve şuanki toplam iş günü [5.496],

hesaplamada hakkımıza katılacak olan prim ve yaş eklenince emekliliği için nekadar kaldığını öğrenmek istiyoruz,
    ayriyettende kaç yaş düştüğünü ve prim tamamlansa da yaş beklemesi gerekli mi yoksa emekli olunabiliniyor mu yardımcı olursanız sevinirim.

Ayriyetten sgk e başvurduğumuz halde kuru hesaplamadan başka birşey yapmadılar ve benim araştırdığıma göre önceden raporu olduğu halde sanırsam memurlar umursamıyıp tekrardan yeni istiyolarmış beni aydınlatırmısınız tam

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Başlığın Etiketleri