Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yol Avatarı

Son Giriş
    12.05-2009
    Saat
    21:35
    Yaşadığı Yer
    bursa/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    12.10.1995 ilk işe giriş tarihim (lisede okurken staj döneminde verilen tarih) vergi indirimi için başvuru yapmadım fakat %55 iç hastalıktan dolayı özürlü statüsünde çalışmaktayım.Toplamda 2560 gün prim ödenmiş.sgk'nın sitesine göre 3600 gün prim ödemem gerekiyormuş.benim sorum;

Ne zaman emekli olabilirim?Yaş beklemek zorunda mıyım?(yapılan ödemelerim hep yüksek)Emekli olduğumuz zaman alacağımız emekli maaşları normal statüden emekli olanlardan düşük mü olacak?

Teşekkür ediyorum

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Doğum tarihiniz kaç?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Staj sigortalılığı sigortalılıktan sayılmaz. 18 yaşını tamamladıktan sonra ilk kez sigortalı olarak prim ödediğin gün önemli?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...