Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cemilpdr Avatarı

Son Giriş
    13.10-2016
    Saat
    21:01
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mrba arkadaşlar,bilen arkadaşlardan birkaç konuda yardım istiyorum..yardımcı olursanız çok mutlu olurum..

ben şu an 38 yaşında,13 yıllık kamuda çalışan öğretmenim ve sonradan kalp yetmezliği tanısıyla % 100 sürekli raporum var..
    malulen emekliliği düşünüyorum ama şu anda emeklilik için hangi belgeleri hazırlamalıyım ve nasıl başvurmalıyım?

ayrıca şu an 3/2 derecesindeyim ve emekli olursam aşagı yukarı tahminen ne kadar ikramiye ve maaş alabilirm acaba?derece-kademe ve hizmet yılı alacağımız maaşı ve ikramiyeyi nasıl etkiliyor acaba?
    maddi yönden bunlar da benim için çok önemli..

bu konularda tecrübenize dayanarak bilgilendirme yaparsanız çok mutlu olurum..saygılarımla..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    273
    Verilen Beğeniler
    434

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @cemilpdr

Malulen emeklilik talebiyle kurumunuza başvurmanız yeterli. Elinizde rapor varsa, onu da ekleyin dilekçenize.

Maaş ve ikramiye hesabı (ikramiye çalıştığınız yılla orantılı hesaplanıyor):

- EMIHEP 2016 (Emekli Maaşı ve İkramiyesi Hesaplama Programı)(Öğretmen Emekli Maaşı ve İkramiyesi Hesaplama)
    - https://uyg.sgk.gov.tr/IkramiyeMaasHesapla4c/Welcome.do