Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    idrs Avatarı

Gerçek Adı
    idris
    Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    11:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @hilal72

Ben olsam eğer devleten haksız yere para alıp haksız yere kazanç sağlayan varsa hiç durmaz hemen ihbar ederdim. Ayrıca size söylemek istediğim eğer örnek verilecekse devletin malını yiyenler, ihaleye fesat karıştıranlar ....vs bunlar şuan konun dışında eğer bunlardan örnekler verilirse konu siyasi bir havaya bürünür.

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    5

@idrs
    ihbar etmediğimi nerden biliyorsunuz idris bey bakın konuyu başka bir yere aslında siz farkında olmadan çekiyorsunuz ben benim fikrimce sgk da haksız yere aylık alanlardan bahsettim bunların boş yere maaş aldıklarını ifade ettim bu aldıkları haksız aylıkların aslında şu anda bizden az aylık bağlanmasına neden oldukalrını ve intibak yasasından bahsettim kalkıpda konu siyaset işine girmeyi sevmiyorum ben kendi siyasetimi sandıkta gösteririm siz ya benim yazdıklarımı tam olarak okumuyorsunuz yada sizinle beni muhatap etmek istiyorsunuz ben bunu çıkartıyorum 100 bin kişi misal bu rakam bu rakamın üstünde de olabilirler altında olabilirler bu haksız yere aylık alan şahışlar senin benim çocuklarımızn emekli maaşlarına zarar eden ağaç kurtlarından farkı olmayan kişilerdir.KALKIPDA SİYASET KONUŞMASI HİÇ YAPMADIM YALNIZCA SİZİN AYLIK BAĞLAMA ORANLARINIZDA DÜZELTME YAPTIM ASLINDA ORANLARIN BÖYLE OLDUĞUNU 99 YILINA KADAR KADEME DERECE VE GÖSTERGENİN OLDUĞUNU YAPILAN DEĞİŞİKLERDEN BAHSETTİM BUNU DA HÜKÜMET DİYE SÖYLEDİM ZATEN BU DEĞİŞİKLİKLERİDE HÜKÜMET YAPIYOR DEĞİLMİ .... ŞÖYLE DÜŞÜN BİR HAVUZ VAR ORTADA BU HAVUZDAN 1000 KİŞİ 2 KOVA SU ALABİLİRKEN 100 KİŞİ DAHA ÇIKIYOR VE YALNIŞ HAVUZDAN İÇİMİZE KARIŞŞARAK KOVALARINI DOLDURUYORLAR BU SEFER NE OLUYOR YA KOVAN 1 KOVA ALMA HAKKINA YADA DAHA AZ SU ALMA HAKKINA SAHİP OLUYORSUN BU SEFER HAVUZUN YÖNETİMİNE BAKANLAR DİYORKİ KOVANI TAM OLARAK DOLDURAMAZSIN BİR KOVA SU ALMA HAKKINA SAHİPSİN DİYOR BİRAZ SAÇMA OLDU BU ÖRNEK AMA SANA DÜŞÜNDÜĞÜMÜ EN BASİT OLARAK BÖYLE ANLATABİLİRİM.

Üye
    insankar Avatarı

Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    09:44
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bı maaşlara Ocak ve Temmuz zammı ile 100 TL seyyanen zam yamsımamış mı?
    Arkadaş araştırabilir mi?
    Yıl içindeki artışlar emeklilik dilekçesi verilen tarihe göre mi hizmet birleştirme sonrasında maaş bağlanacak güne göre mi hesaplanıyor?
    Örneğin emeklilik dilekçesi 2016, neticesi son aşaması 2017 olursa 2016 zamlarını ve seyyanen olan 100 TL yi yine de alabilir miyim?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12