Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Ashyles Avatarı

Gerçek Adı
    Ashyles
    Son Giriş
    23.10-2016
    Saat
    16:03
    Yaşadığı Yer
    isvec
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @beyzas
    "hastaneden ayni gün testlere girdim .bir hafta sonrasi heyet icin gün verildi" derken SGK'ya bavurdugunuz gün hemen mi gün verildi hastaneye?

1. adresim istanbul'da görundugu icin yurtdisini karistirmama gerek var mi yani istanbul'da görunuyorum adres olarak rahatsizliklarim su su su bundan dolayi malulen emeklilik icin basvurmak istiyorum desem yeterli midir?

Üye
    beyzas Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    Heilbronn
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardes ben svk ya basvurmadan sahsi basvuruyla direk hastaneye gittim .sagliknkuruluna girmek istiyirum engel oran tespiti yaptirmak istiyorum dedim ragatsuzlugim kulaktan dedim form doldurdum ayni anda kbb bölümüne gidin dedi gittim test yaptilar verdikleti sonucu heyet randevu alma bölümüne verdim bana haftaya gelip heyete girebilirsiniz dedi.heyete girerkende teste girerken de almanya test tahlil sonuclarini onlara vetdim baktilariki hafta sonra gel rapirunu al dediler.butun is bu kadar.istanbuldaki ikamet adresinizi verirsiniz kayitra dr larla görüşürken yurtdisi rapirlsrinixi vetin tammam. nerde yasadiginiz onlari ilgilendirmiyor

dediğim gibi maluluk icin svk sevki sart mi bilemiyorum sizi yaniltmak istemem sma zaten heyete girdiginizde %60 üzeri alirsaniz isleminiz malulluk olarak baslar. tabi kanuni konulari bulent bey daha iyi bilir yanlis bilgi vermek istemem ben basimdan gecenleri yazdim.rabbim yardimciniz olsun

Üye
    Ashyles Avatarı

Gerçek Adı
    Ashyles
    Son Giriş
    23.10-2016
    Saat
    16:03
    Yaşadığı Yer
    isvec
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sen önce hastaneye basvurdun ve sonra SGK'ya gittiginde SGK raporunu kabul etti mi? O raporla islem yaptilar mi hic itiraz etmediler mi kardes?

Üye
    beyzas Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    Heilbronn
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    heyet öncelikle tr deki sonuclara gore karar veriyor yurydisi raporu da onlarda bi kannaat oluşturuyor.belirleyici olan tr de ki hastane sonuclaridir.engelli erken emekliligi islemleri yapiyorum ben. sizinki malulen olcak. yuzdeligi gecerseniz.raporumu daha sgk ya vermedim. öncelikle bu oranla vergi indirimini aldiktan sonra is sgk ya gidiyor.bulent bey daha iyi bilir malulen de olsaniz vergi indiriminden birinci dreceden yararlanma hakki gerekiyor.kenfisi belki daha doyurucu bilgiler verebilir size.heyete yurtdisinda yasadigimi da soyledim hastane raporlarini da verdim trdeki sonuclarla karsilastirdilar siz bence herseyden evvel gelip hastanede heyete girin oraninuz belli olsun ondan sonra ne yapacavinuza karar verirsiniz

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Başlığın Etiketleri