Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Sema Ayyıldız Avatarı

Son Giriş
    22.07-2016
    Saat
    23:35
    Yaşadığı Yer
    İst
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba. Özel bir bankada çalışmaktayım ve kendi emekli sandığımız var. 18 yıldır çalışıyorum. 1 yıl süreli %60 raporumla vergi indiriminden yararlanıyorum. Sorularım şunlar;

1. emekli olabiliyorum fakat süre sonunda benden kontrol ü kim isteyecek, çalıştığım firma biz istemiyoruz diyor. bu durumda maaşımda kesinti olmayacak değilmi?

2. Bu raporumla ötv den yararlanabilirmiyim? Kendim kullanıcam oto vitesli olaabiliyormuş sanırım.

3. Devletdende ayrıca maaş alınıyormuş bu doğrumu? Bana saçma geldi ama

Özellikle emeklilik konusunu özel sandıklarda nasıl işliyor açıklarsanız çok sevinirim. Emekli olabilirsin diyor sandık ama güvenemiyorum, maaş kesilir diye.
    Saygılar
    Teşekkürler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    272
    Verilen Beğeniler
    434

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Sema Ayyıldız

1- Vergi indirim hakkında bir süre kısıtlaması yoksa, emeklilik de sürekli olacaktır. Bir kontrol istenmesi beklenmez. Siz şartlar oluştuğunda vergi indirimine istinaden erken Yaşlılık emekliliği için kurumunuza başvuracaksınız, onlar da sizi emekli edecek. Bu kadar.

2- Araç almak ayrı bir konu. Şuradaki sabit başlıkları inceleyin: Özel Donanımlı Otomobiller - Motorlu Araçlar - H Sınıfı Ehliyet

3- Hayır.